LOT 67 - 86 / 926
Lot nr.
67 REY L. A.
Lichtgevende compositie. Gesigneerde foto.
19 x 29 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
68 JACANO
Portret van een meisje. Gemengde techniek.
42 x 33 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
69 JACANO
Man met bril. Olie op papier gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1961.
23 x 34 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
70 CARTE GUILLAIN VICTOR
Vrouwsportret. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1944.
45 x 31 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
71 PATERNOT A
Boerderijzicht. Houtskooltekening. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 15 - 25
72 ONLEESBARE SIGNATUUR
WItte vogel. Gouache. Gesigneerd.
46 x 34,5 cm
SCHATTING

 € 15 - 20
73 BELGISCHE SCHOOL
Zittende man. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1922.
35 x 50 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
74 BELGISCHE SCHOOL
Portret van een vrouw. Pastel op doek. Onleesbare signatuur.
48 x 40 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
75 GUEBELS
Composities. Twee tekeningen. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 20 - 30
76 RUSTA KAUVEH
´Entre la vie et la mort´. Acryl op papier. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 20 - 40
77 HUYSSEUNE LILIANE
Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/11.
SCHATTING

 € 20 - 30

78 VANDERUS.CH
Diverse onderwerpen. Tekeningen en aquarellen.
SCHATTING

 € 20 - 30
79 PAPPAERT
Boerderijzicht. Aquarel. Gesigneerd.
32 x 44 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
80 DEKKERS S
Interieurzicht. Doek. Gesigneerd.
40 x 29 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
81 TACK
Compositie met vrouw. Gemengde techniek. Gesigneerd.
75 x 54 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
82 VAN DE WOESTIJNE MAXIME
Dame met bollen. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 70/250.
63 x 53 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
83 JACANO
Portret van een meisje. Olie op paneel. Gesigneerd, opgedragen, gesitueerd en gedateerd ´66.
80 x 49 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
84 JACANO
Portret van een oude vrouw. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1947.
45 x 35 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
85 LUYCKX ANTOON
Kreeft. Olie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1979.
39 x 48 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
86 LUYCKX ANTOON
Buste van een naakte vrouw. Olie op doek.
69 x 58 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
LOT 67 - 86 / 926
Lot nr.