LOT 80 - 107 / 926
Lot nr.
80 DEKKERS S
Interieurzicht. Doek. Gesigneerd.
40 x 29 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
83 JACANO
Portret van een meisje. Olie op paneel. Gesigneerd, opgedragen, gesitueerd en gedateerd ´66.
80 x 49 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
84 JACANO
Portret van een oude vrouw. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1947.
45 x 35 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
85 LUYCKX ANTOON
Kreeft. Olie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1979.
39 x 48 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
87 LUYCKX ANTOON
Jachthaven te Nieuwpoort. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
54 x 71 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
89 ANONIEM
De drinkers. Litho.
SCHATTING

 € 20 - 40
91 OUD PUBLICITEITSPANEEL
Koekjes Parein.
SCHATTING

 € 20 - 40
95 FRANSE SCHOOL
Stilleven met bloemen. Pastel. Gesigneerd.
65 x 38,5 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
96 FRANSE SCHOOL
Wintertuin. Aquarel. Gesigneerd
53,5 x 43,5 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
97 NAAR ROOSENBOOM
Stilleven. Aquarel. Te herstellen.
50,5 x 44,5 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
98 SCHOTEL AP
Havenzicht. Gouache. Gesigneerd.
57,5 x 47,5 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
99 ONLEESBAAR SIGNATUUR
Meisje in armstoel. Olie op doek. Gesigneerd
55 x 45,5 cm
SCHATTING

 € 20 - 40
100 ARABISCHE SCHOOL
Compositie met bloemen. Olie op doek. Gesigneerd.
35 x 29 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
101 NAAR PUY J
Huis in Zuid-Frankrijk. Olie op doek.
46 x 39 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
102 HOLLANDSE SCHOOL
Landschap. Olie op paneel.
40 x 30 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
103 ONLEESBARE SIGNATUUR
Stilleven met bloemen. Pastel.
SCHATTING

 € 20 - 30
104 HOLLANDSE SCHOOL
Bloemenstilleven. Olie op paneel. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 20 - 30
105 FRANSE SCHOOL
Abstracte compositie. Gemengde techniek.
SCHATTING

 € 20 - 30
106 HOLLANDSE SCHOOL
Huis in Holland. Gouache. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 20 - 30
107 HOLLANDSE SCHOOL
Landschap. Gemengde techniek.
SCHATTING

 € 20 - 30
LOT 80 - 107 / 926
Lot nr.