LOT 1 - 20 / 563
Lot nr.
1 TWEE GEDEKTE DOZEN
En in ivoor en schildpad. Metalen montuur. Versierd met een miniatuur van een schildknaap. Begin 20ste eeuw. - De ander in geschilderd metaal op koper. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
2 GANESH
Gesneden ivoor. Monturen in verguld zilver bezet met halfedelstenen. Aziatisch werk. H.: 14 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
3 DRIE GEDEKTE POEDERDOZEN
Gegraveerd ivoor. Versierd met personages en dieren. Japan. Meiji tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
4 TWEE VAASJES
Email op koper. Veelkleurig versierd met bloemen. Japan. Meiji tijdperk. Enkele barstjes in het email. H.: 12,5 cm & 6 cm
SCHATTING

 € 120 - 180
5 SCHENKKANNETJE VOOR OLIE VAN EEN OPIUMLAMP
Verzilverd brons. China. Einde 19de, begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 40 - 60
6 DOOS EN PAAR BEELDJES
Gesneden en gegraveerd ivoor. Japan. Meiji tijdperk. H.: 10,5 cm & 12 cm (beeldjes).
SCHATTING

 € 120 - 180
7 GEDEKTE DOOS
Gegraveerd zilverd. Versierd met een camee. Begin 20ste eeuw. 16 x 12 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
8 GEDEKTE DOOS
Gegraveerd zilver. Versierd met putti. Begin 20ste eeuw. 13 x 13 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
9 OLIELAMP EN SCHELP
Gegraveerd zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
10 ZITTENDE WIJZE
Tempelbeeldje. Gesneden en gedeeltelijk verguld hout. China, 19de eeuw. H.: 22 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
11 JONGE STAANDE VROUW
Keramiek. Veelkleurig versierd. Realistisch decor. Scherfjes aan de vingers en het kapsel. China, 20ste eeuw. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
12 TIFFANY STUDIOS
Bureaubenodigdheden. Bestaande uit een horlogehouder, vide-poche en sigarettenhouder. Glas. Monturen in koper. Gemerkt. 11 x 8 cm. H. : 19 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
13 LOT VAN ACHT KLEINE DAMESBEURSJES
Glazen parels. Monturen in zilver en verguld metaal. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
14 DRIE DAMESTASSEN
Gevlochten glazen pareltjes. Zilveren monturen. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 150 - 200
15 GEDEKTE DOOS
Verguld zilver, email, pareltjes en dekselknop in cornalijn. Oostenrijk-Hongarije. Einde 19de, begin 20ste eeuw. H.: 8 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
16 HOPI MASKER
Geschilderd leder en paardenhaar. Metalen sokkel. Noord-Amerika (Arizona), 19de eeuw. H.: 45 cm.
SCHATTING

 € 600 - 800
17 GODHEID
Beeldje in gesneden turkoois. China, 20ste eeuw. H.: 10,5 cm. (zonder sokkel).
SCHATTING

 € 40 - 60
18 SCHAALTJE OP VOET
Zilver en email. 20ste eeuw. Dia.: 11 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
19 SCHAALTJE EN GEDEKTE DOOS
Satsumah aardewerk. Einde 19de, begin 20ste eeuw. Dia.: 8 cm & 6,5 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
20 TWEE PAAR THEATERKIJKERS
Messing, parelmoer, email en verguld messing. Scherfjes aan het ermail.
SCHATTING

 € 80 - 120
LOT 1 - 20 / 563
Lot nr.