LOT 7 - 486 / 535
Lot nr.
7 GEDEKTE DOOS
Gegraveerd zilverd. Versierd met een camee. Begin 20ste eeuw. 16 x 12 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
8 GEDEKTE DOOS
Gegraveerd zilver. Versierd met putti. Begin 20ste eeuw. 13 x 13 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
9 OLIELAMP EN SCHELP
Gegraveerd zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
18 SCHAALTJE OP VOET
Zilver en email. 20ste eeuw. Dia.: 11 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
56 KOFFIESERVIES OP DIENBLAD
Koffiepot, theepot, melkpot en gedekte suikerpot. Verzilverd metaal. Versierd met een schelp.
SCHATTING

 € 80 - 120
58 GEHEEL
Groentekom, twee schotels, sauskom, onderzetter en taste-vin. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 40 - 60
60 PAAR GROTE KANDELAARS
Verzilverd metaal.
H: 48 cm
SCHATTING

 € 60 - 90
62 THEESERVIES
Theepot, suikerpot, melpot en suikerpot. Zilver. Engeland.
SCHATTING

 € 150 - 200
66 LOT
Portemonnee, etui, twee doosjes, reliekhouder en doos. Zilver en kristal.
SCHATTING

 € 50 - 100
68 LOT
Strooilepel, suikertang en vork. Zilver en metaal.
SCHATTING

 € 20 - 30
73 BESTEKKIST
Verzilverd metaal. Model met gekruiste linten. In een eiken kist.
SCHATTING

 € 300 - 450
74 JARDINIERE
Metaal. Glazen binnennbak. Louis XVI stijl. L.: 49 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
78 LOT
Divers zilver.
SCHATTING

 € 200 - 300
80 PAAR KOPJES EN SCHOTELTJES
Gegraveerd zilver. Versierd met planten en bloemen. China, omstreeks 1900.
SCHATTING

 € 100 - 150
88 KOFFIE EN THEESERVIES
Koffierpot, theepot, melkpotje en suikerpot. Verzilverd metaal en hout. Art Deco stijl. Op een dienblad in verzilverd metaal van Wiskemann.
SCHATTING

 € 70 - 100
482 VIER DOZEN
Zilver en genielleerd zilver.
SCHATTING

 € 120 - 180
483 VIJF DOZEN
Zilver en verguld zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
484 VIJF DOZEN
Zilver en geŽmaillerd zilver. Gebreken aan een doosje.
SCHATTING

 € 150 - 200
485 LOT
Vijf doosjes, miniatuur stoel en beweegbare vis. Zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
486 DRIE ETUIS EN RONDE DOOS
Schildpad, ivoor en verguld zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 7 - 486 / 535
Lot nr.