LOT 22 - 63 / 534
Lot nr.
22 ARMBAND
Geëmailleerd zilver. Bezet met turkooizen en robijnen. China, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 300 - 400
26 HALSSNOER
Een rij degradé cultuurparels. Slot in witgoud bezet met briljanten en baguette diamanten.
SCHATTING

 € 400 - 600
27 PARURE
Halssnoer en armband. Drie rijen kweekparels. Slot in witgoud en diamant (te testen).
SCHATTING

 € 1500 - 2000
28 TWEE HANGERS
Boudha en tand. Gouden montuur.
SCHATTING

 € 80 - 120
30 PAAR OORBELLEN
Geelgoud. Bezet met kleurstenen.
SCHATTING

 € 350 - 500
31 HANOWA
Dameshorloge. Verguld metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40
32 ARMBAND
Geelgoud. Bezet met ametisten, citrienen en berillen. In de stijl van Bulgari.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 66,85 g
SCHATTING

 € 1600 - 2400
34 VRIJMETSELAARSHANGER
Geelgoud en drie pareltjes. Vrijmetselaars
SCHATTING

 € 40 - 60
35 HANGER
Geelgoud. Bezet met een synthetische robijn.
SCHATTING

 € 50 - 80
36 RELIGIEUZE HANGER EN KETTINGKJE
14 Kt geelgoud. Gewicht : ongeveer 6,13 g
SCHATTING

 € 40 - 60
37 RING
SCHATTING

 € 200 - 300
41 HALSSNOER
Een rij van zoetwaterparels. Slot in 14 kt goud. Bezet met een cabochon van robijn in een omgeving van witte stenen.
SCHATTING

 € 250 - 350
42 KETTINGKJE
9 kt Geelgoud. Gewicht : ongeveer 3,60 g
SCHATTING

 € 40 - 60
43 RING
Geelgoud. Bezet met een spoelvormige steen.
1,9 gr
SCHATTING

 € 40 - 60
46 PAAR OORBELLEN
Geelgoud en witgoud bezet met briljanten.
Poids brut / Brutogewicht : environ/ongeveer : 22 g
SCHATTING

 € 800 - 1200
47 HANGER
Geelgoud. Bezet met een saffier en briljanten.
Poids brut / Brutogewicht : environ/ongeveer : 8 g
SCHATTING

 € 450 - 550
48 ZEGELRING
Geelgoud. Versierd met vrijmetselaartekens.
SCHATTING

 € 300 - 400
49 RING
Geelgoud. Bezet met briljanten.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 7,77 g
SCHATTING

 € 280 - 350
53 CORUM
Damesarmbandhorloge. Geelgoud.
Poids brut / Brutogewicht : environ/ongeveer : 43 g
SCHATTING

 € 1500 - 2000
63 JAEGER LECOULTRE
Herenhorloge. Geelgoud.
SCHATTING

 € 600 - 800
LOT 22 - 63 / 534
Lot nr.