LOT 337 - 417 / 417
Lot nr.

337 VAL SAINT LAMBERT
Grote coupe in oranje geslepen kristal.
D: 25 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
342 VAAS
Met zuren gegraveerd glas. Met een valse Gallé signatuur.
H.: 16 cm.
SCHATTING

 € 10 - 15
344 SCHAAL OP VOET
Geslepen kristal.
SCHATTING

 € 20 - 30
345 PARFUMFLESJE
Italiaasn glas. Gesigneerd en genummerd 46/500. H.: 12,5 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
348 PAAR SCHALEN
Geslepen wit Val Saint Lambert kristal.
SCHATTING

 € 150 - 200
352 LOT
vaasje in rood geslepen VSL kristal. - vaasje in wit geslepen VSL kristal. - vaas en coupe in groen geslepen VSL kristal - lamp in gegoten VSL kristal. - cylindervaas in rood geslepen VSL kristal. - karaf in Baccarat kristal
SCHATTING

 € 80 - 120
353 LALIQUE RENE
Vaas. Kristal.
H: 12 cm
SCHATTING

 € 120 - 180
371 DAUM
Schaal in gekleurd glaspasta. Versierd met bloemen. In originele doos. Dia.: 28 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
384 LOT
Twee stopflesjes. Geslepen kristal. Zilveren monturen. - Tafelmiddenstuk in twee delen. VSL kristal. - zoutvat.in VSL kristal - opengewerkte mand op voet.
SCHATTING

 € 40 - 60
387 LOT
Paar olie- en azijnkarafjes. Karafje en vaasje. Geslepen kristal. 18de/19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
417 PAAR LAMPEN
Opaline glas. Versierd met portretten van Napoleon en Josephine de Beauharnais. Koperen monturen.
SCHATTING

 € 60 - 90
LOT 337 - 417 / 417
Lot nr.