LOT 431 - 458 / 458
Lot nr.
431 PAAR GROTE SPIEGELS
Verguld hout en plaaster. Louis XVI stijl. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 2000 - 3000
458 SPIEGEL
Gesneden en verguld hout. Louis XV stijl.
H: 83 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
LOT 431 - 458 / 458
Lot nr.