LOT 313 - 435 / 435
Lot nr.
313 LUSTER
Brons en kristallen garnituur. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 250 - 350
316 LUSTER
Messing en kristal. Zes lichtarmen. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 40 - 60
318 LUSTER
Brons en geelkoper. Matglazen kapjes. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 400 - 600
321 LUSTER
Messing en kristal. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 10 - 20
323 LUSTER
Brons en plaatijzer. Empirestijl.
SCHATTING

 € 1200 - 1600
325 LUSTER
Coupe in geel glas. Art Déco.
SCHATTING

 € 30 - 40
354 PAAR LAMPEN
Onyx. Metalen monturen.
H: 46 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
388 TWEE LAMPEN
De één in cloisonné email. De andere in Chinees porselein met veelkleurig decor. China, 20ste eeuw. H.: 74 cm & 40 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
414 PAAR OLIELAMPEN
Opalineglas. Versierd met Napoléon en Josephine.
SCHATTING

 € 150 - 200
430 GROTE LUSTER
Verguld brons en kristal. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 500 - 750
435 PEERVORMIGE LUSTER
Verguld brons en kristal. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 450 - 600
LOT 313 - 435 / 435
Lot nr.