LOT 321 - 430 / 430
Lot nr.
321 LUSTER
Messing en kristal. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 10 - 20
325 LUSTER
Coupe in geel glas. Art Déco.
SCHATTING

 € 30 - 40
354 PAAR LAMPEN
Onyx. Metalen monturen.
H: 46 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
430 GROTE LUSTER
Verguld brons en kristal. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 500 - 750
LOT 321 - 430 / 430
Lot nr.