LOT 322 - 563 / 563
Lot nr.
322 DRIE JACHTTROFEEňN
Hertenkop en twee reeŽnkoppen.5
SCHATTING

 € 120 - 150
390 BIJZETTAFELTJE EN PLANTENSTAANDER
Gesneden ijzerhout. Marmeren blad. China, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
428 PASPOP
Houten onderstel. Parijs. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
436 KABINETKASTJE
Belijmd met ebbenhout ingelegd met ivoor. Twee deuren en een lade. ItaliŽ, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
439 PARAVENT
Vier bladen. Versierd met chinoiseriŽn. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 2000 - 3000
440 CONSOLE TAFEL
Gesneden en crŤme geschilderd hout. Wit marmeren blad. Louis XVI stijl. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 300 - 400
441 BUREAUTAFEL EN STOEL
Belijmd met ebbenhout ingelegd met ivoor. Een lade ItaliŽ, 19de eeuw. Enkele stukjes ontbreken aan de stoel.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
445 PAPARPLUHOUDER
Gietijzer. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
450 MEUBEL
Gesneden exotisch hout. Twee deurtjes en lade. Met drie marmeren plaketten. China, begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
455 DRESSOIR
Belijmd met ebbenhout ingelegd met ivoor. Twee deuren. Marmeren blad. ItaliŽ, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 800 - 1200
563 COMMODE
Koffermodel. Belijmd met wortelahorn. Drie laden. Messing monturen. Marmeren blad. Regencestijl. Jaren ´20 van de 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 250 - 350
LOT 322 - 563 / 563
Lot nr.