LOT 95 - 505 / 505
Lot nr.
95 PENDULE
Metaal. Gedeeltelijk verguld. Louis-Philippe tijdperk. H.: 41 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
327 WANDKLOK
Opengewerkt gietijzer. Louis XV stijl.
L: 30 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
329 PENDULE
Gepatineerd zamac. Napoleon III tijdperk.
SCHATTING

 € 50 - 75
332 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
386 WANDKLOK
Plaatijzer. Wijzerplaat gesigneerd Paul Garnier. 19de eeuw.
D : 37 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
406 LOT
En kolompendule in mahonie. - een kamerpendule. Wijzerplaat gesigneerd Mappin & Webb. Begin 20ste eeuw. H.: 38 cm & 22 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
502 PENDULE
Verguld brons. Versierd met een jager. Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 120 - 150
505 SCHILDERIJ MET KLOKJE
Chromolitho met een afbeelding van een stadszicht. Met een klokbinnenwerk voorizen. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 95 - 505 / 505
Lot nr.