LOT 11 - 363 / 451
Lot nr.
11 JONGE STAANDE VROUW
Keramiek. Veelkleurig versierd. Realistisch decor. Scherfjes aan de vingers en het kapsel. China, 20ste eeuw. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
19 SCHAALTJE EN GEDEKTE DOOS
Satsumah aardewerk. Einde 19de, begin 20ste eeuw. Dia.: 8 cm & 6,5 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
38 KERALOUVE
Pennenhouder. Geėmailleerd keramiek. Versierd met kraanvogels. Art Deco. H.: 12 cm ; L. : 24 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
44 VAAS
Chinees porselein. Veelkleurigv eersierd met een huiselijk tafereel en chinese karakters. 20ste eeuw. H.: 58,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 500
52 PAAR OLIELAMPEN OP STAANDER
Frans porselein. Veelkleurig versierd met bloemen op blauwe met goud gehoogde grond. Messing en metalen monturen. 19de eeuw. H.: 83,5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
67 DOORNIK
Koffiepot, twee gedekte suikerpotten, gedekte sauskom, vier kopjes en schoteltjes, twee bowl. Pāte tendre. Diverse decors.
SCHATTING

 € 250 - 350
79 ROYAL COPENHAGEN
Dahl Jensen. Lot van veertien beeldjes in versierd porselein. Max. H.: 24,5 cm.
SCHATTING

 € 500 - 800
81 ROYAL COPENHAGEN
Lot van zes hondenbeeldjes in versierd porselein. Maximale afmetingen : 20 x 30 x 10 cm.
SCHATTING

 € 180 - 240
83 ROYAL COPENHAGEN
tijger en poolbeer in versierd porselein. H.: 17,5 & 15,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
99 PICASSO
Stier in de arena. Schotel in aardewerk. Gemerkt ´Madoura Plein Feu´. 38 x 30 cm.
SCHATTING

 € 3000 - 4500
331 ROYAL COPENHAGEN
Lot van zes beeldjes in versierd porselein.
SCHATTING

 € 120 - 180
333 ROYAL COPENHAGEN
Lot van zestien beeldjes in versierd porselein. Een beeldje door Bing & Grondahl. bijgevoegd. Max. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
334 PAAR VAASJES
Chinees porselein. In blauw versierd. Scherfjes aan de hals. Begin 20ste eeuw.
H: 20 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
335 ROYAL COPENHAGEN
Lot van acht beeldjes in versierd porselein. Max. H.: 28,5 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
336 ROYAL COPENHAGEN
Lot van twaalf beeldjes in versierd porselein. Max. H.: 24 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
338 ROYAL COPENHAGEN
Lot van twaalf beeldjes in versierd porselein. Max. H.: 27 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
350 DEEL VAN EEN EETSERVIES
Oud Doorniks porselein. Bestaande uit zevenveertig platte en diepe borden, koffiepot, sauskom, schaaltje, melkpot, gedekte groentenkom, twee ronde schotels, zes kopjes en acht schoteltjes, drie ovale schotels. Enkele scherfjes. Blauw decor ´ą l´anneau´.
SCHATTING

 € 300 - 450
356 SCHAALTJE
Japans porselein. Versierd met vogels.
D: 21 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
362 DELFT
Schotel. In blauw versierd. 18de eeuw. Dia. : 34,5 cm.
SCHATTING

 € 40 - 80
363 THEEPOTJE
Terra cota. in de vorm van een hand. Begin 20ste eeuw. 9 x 17 x 9 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
LOT 11 - 363 / 451
Lot nr.