LOT 11 - 99 / 451
Lot nr.
11 JONGE STAANDE VROUW
Keramiek. Veelkleurig versierd. Realistisch decor. Scherfjes aan de vingers en het kapsel. China, 20ste eeuw. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
19 SCHAALTJE EN GEDEKTE DOOS
Satsumah aardewerk. Einde 19de, begin 20ste eeuw. Dia.: 8 cm & 6,5 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
38 KERALOUVE
Pennenhouder. Geėmailleerd keramiek. Versierd met kraanvogels. Art Deco. H.: 12 cm ; L. : 24 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
44 VAAS
Chinees porselein. Veelkleurigv eersierd met een huiselijk tafereel en chinese karakters. 20ste eeuw. H.: 58,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 500
52 PAAR OLIELAMPEN OP STAANDER
Frans porselein. Veelkleurig versierd met bloemen op blauwe met goud gehoogde grond. Messing en metalen monturen. 19de eeuw. H.: 83,5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
57 DELFT
Zeven borden. Aardewerk. In blauw versierd en veelkleurig versierd. 18de eeuw. Dia.: 23 cm.
SCHATTING

 € 150 - 250
59 DELFT
Schaal, aardbeischaaltje en twee schotels. Aardewerk. Barst. 18de eeuw. Dia : 35 (2) ; 32,5 x 27,5 cm ; dia 22,5 cm
SCHATTING

 € 250 - 350
67 DOORNIK
Koffiepot, twee gedekte suikerpotten, gedekte sauskom, vier kopjes en schoteltjes, twee bowl. Pāte tendre. Diverse decors.
SCHATTING

 € 250 - 350
69 DELFT
Gedekt botervlootje en bord. Delfts aardewerk. Veelkleurige en blauwe versiering. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 200
71 GEDEKTE VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met vogels en bloemen op zwarte grond. Begin 20ste eeuw. H.: 31 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
76 ROYAL COPENHAGEN
Lot van elf dierenbeeldjes in versierd porselein.
SCHATTING

 € 300 - 400
79 ROYAL COPENHAGEN
Dahl Jensen. Lot van veertien beeldjes in versierd porselein. Max. H.: 24,5 cm.
SCHATTING

 € 500 - 800
81 ROYAL COPENHAGEN
Lot van zes hondenbeeldjes in versierd porselein. Maximale afmetingen : 20 x 30 x 10 cm.
SCHATTING

 € 180 - 240
83 ROYAL COPENHAGEN
tijger en poolbeer in versierd porselein. H.: 17,5 & 15,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
84 ROYAL COPENHAGEN
Zittende jongeman. Beeld in versierd porselein. H.: 32 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
86 ROYAL COPENHAGEN
Woeste poolbeer. Beeldje in versierd porselein. Gemonogrammeerd. H.: 32 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
91 ROYAL COPENHAGEN
Lot van vijf beeldjes in versierd porselein. Max. H.: 28 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
92 ROYAL COPENHAGEN
Grote stier. Beeld in versierd porselein. Gesigneerd. 22 x 39 x 18 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
93 NOKPAN
Versierd steengoed. In de vorm van een vis. China, 20ste eeuw. H.: 34 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
99 PICASSO
Stier in de arena. Schotel in aardewerk. Gemerkt ´Madoura Plein Feu´. 38 x 30 cm.
SCHATTING

 € 3000 - 4500
LOT 11 - 99 / 451
Lot nr.