LOT 85 - 460 / 460
Lot nr.
85 NELSON
Hoofd. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Marmeren sokkel. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
94 TWEE DIERENKOPPEN
Gesneden eikenhout. Op panelen gemonteerd.
SCHATTING

 € 50 - 100
370 NIKI DE SAINT PHALLE
´Oiseau amoureux´ (2000). Geschilderd kunsthars. Gesigneerd, genummerd (150 exemplaren). 60 x 48 cm.
SCHATTING

 € 15000 - 25000
378 LUYCKX ANTOON
Zwanger. Witmarmeren beeld. Gesigneerd. In catalogus.
SCHATTING

 € 100 - 150
392 LUYCKX ANTOON
Moeder met kind. Brons. Gesigneerd en gedateerd 1996.
SCHATTING

 € 80 - 120
394 FRANSE SCHOOL
Windhond. Gepatineerd brons. Onyx sokkel.
SCHATTING

 € 50 - 80
395 ABEL JEAN-P
Buste. Blauwe steen.
SCHATTING

 € 800 - 1200
397 DANSERES
Gepatineerd brons. Art Déco. H : 17 cm.
H: 17 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
413 HENTILLO
De motor. Assemblage.
L: 55 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
423 LAMP IN DE VORM VAN EEN HERT
Geschilderd in Yves Klein blauw.
SCHATTING

 € 70 - 100
429 ZITTEND PERSONAGE
Gesneden hout. China, 20ste eeuw.
H. : 44 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
433 FAICK H
Naakte vrouw. Gepatineerd brons.
H: 23 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
437 LUYCKX ANTOON
Hermes boodschapper. Brons gesigneerd en gedateerd 2009.
SCHATTING

 € 50 - 100
443 JACOB
Naakte vrouw. Keramiek. Gesigneerd en gedateerd ´02.
H: 35 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
453 HALIL F
Zittend naakt. Terra cota.
H: 32 cm
SCHATTING

 € 90 - 120
456 ELEONORA DRUMMOND
Personage. Gepatineerd brons.
H: 66 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
460 POMERANC
De insekt. Beeld.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 85 - 460 / 460
Lot nr.