LOT 61 - 433 / 507
Lot nr.
61 PEETERS WILLY
Personages met staaf. Gepatineerd brons. Gesigneerd en gedateerd ‘90. Plexi sokkel. 76 x 24 cm.
SCHATTING

 € 400 - 600
64 PEETERS WILLY
Staande man. Beeldje in gepatineerd brons. - Piëta. Groep in terra cota. Marmeren sokkel. 30 x 15 x 24 cm ; 17,5 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
72 LELIEVRE OCTAVE
´Buste de femme au chapeau´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Cire perdu. H.: 12 cm. Herkomst : Dieleman
SCHATTING

 € 300 - 400
77 MONOGRAM G.W.
Staand personage. Brons. H.: 19 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
85 NELSON
Hoofd. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Marmeren sokkel. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
87 ONLEESBARE SIGNATUUR
Staand personage. Gepatineerd brons. Blauw stenen sokkel.
SCHATTING

 € 40 - 60
94 TWEE DIERENKOPPEN
Gesneden eikenhout. Op panelen gemonteerd.
SCHATTING

 € 50 - 100
370 NIKI DE SAINT PHALLE
´Oiseau amoureux´ (2000). Geschilderd kunsthars. Gesigneerd, genummerd (150 exemplaren). 60 x 48 cm.
SCHATTING

 € 15000 - 25000
375 KUBA KONING
Beeld in gesneden hout. Congo, 20ste eeuw. H.: 45 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
378 LUYCKX ANTOON
Zwanger. Witmarmeren beeld. Gesigneerd. In catalogus.
SCHATTING

 € 100 - 150
392 LUYCKX ANTOON
Moeder met kind. Brons. Gesigneerd en gedateerd 1996.
SCHATTING

 € 80 - 120
394 FRANSE SCHOOL
Windhond. Gepatineerd brons. Onyx sokkel.
SCHATTING

 € 50 - 80
395 ABEL JEAN-P
Buste. Blauwe steen.
SCHATTING

 € 800 - 1200
397 DANSERES
Gepatineerd brons. Art Déco. H : 17 cm.
H: 17 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
399 NAAR DEGAS
Danseres die haar voetzool bekijkt. Beeld in gepatineerd brons. Houten sokkel.
H: 53 cm
SCHATTING

 € 900 - 1400
413 HENTILLO
De motor. Assemblage.
L: 55 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
423 LAMP IN DE VORM VAN EEN HERT
Geschilderd in Yves Klein blauw.
SCHATTING

 € 70 - 100
429 ZITTEND PERSONAGE
Gesneden hout. China, 20ste eeuw.
H. : 44 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
432 DE DECKER JOS
Ruiter te paard. Brons.
SCHATTING

 € 500 - 750
433 FAICK H
Naakte vrouw. Gepatineerd brons.
H: 23 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
LOT 61 - 433 / 507
Lot nr.