LOT 98 - 127 / 545
Lot nr.
98 PEIRE LUC
Twee wenskaarten. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 30 - 40
100 DUPRAT A
Zicht op VenetiŽ. Olie op doek. Gesigneerd. 52 x 64 cm.
SCHATTING

 € 1800 - 2200
101 FIEDLER
Compositie. Gouache. Gesigneerd. 44 x 35,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
102 D´ANTY
Stilleven. Olie op doek. Gesigneerd. 27,5 x 22 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
104 HERVE JULIEN R
Stilleven met bloemen. Olie op doek. Gesigneerd. 35 x 27,5 cm.
SCHATTING

 € 400 - 500
105 SLABBINCK R
Stilleven. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 22/35. 56,5 x 44.5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
106 PEIRE LUC
Compositie. Gemengde techniek. Gesigneerd. Genummerd VIII. Samen met een uitgave door Michel Seuphor. 1965.
SCHATTING

 € 200 - 300
107 PREVOT C
Hommage. Olie op paneel. Gesigneerd en getiteld. 55 x 46 cm.
SCHATTING

 € 85 - 95
108 SIGNAC
Havenzicht. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat. Sporen van vocht. 40 x 55 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
109 PREVOT C
´Le pdg´. Olie op paneel. Gesigneerd en getiteld op rugzijde. 55 x 46 cm.
SCHATTING

 € 95 - 100
110 STUYVAERT V
Landschap met personnage. Chinese inkttekening. Gesigneerd. 37,5 x 26 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
112 CHURCH P
Markttafereel te Londen. Olie op paneel. Gesigneerd. 40 x 33 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
116 SCHNEIDER G
Compositie. Kleurenlitho. Gesigneerd. 49 x 36.5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
117 DEBRE OLIVIER
Compositie. Gouache en aquarel. Gesigneerd. 16 x 22,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
118 DEGOUVE DE NUNCQUES W
Kapel in landschap. Litho. Gesigneerd. 46 x 55 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
119 LAPIQUE C
Compositie. Gouache. Gesigneerd en gedateerd ´52. 29 x 23 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
120 KNAPP STEFAN
Vijf geŽmailleerde platen. Gesigneerd en gedateerd 1981.
SCHATTING

 € 2000 - 3000
122 LOT VAN DRIE SCHILDERIJEN
- Van Delen F. Drie paardenhoofden. Olie op paneel. Gesigneerd en gedateerd.19 x 28 cm. - Belgische school. Geanimeerd havenzicht. Opgehoogde reproductie gemaroufleerd op paneel. 12 x 18 cm. - Belgische school. Geanimeerd wegje. Olie op paneel. onleesbare signatuur. 32 x 22 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
123 PICASSO
De dans. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 2.7.59. 64 x 50 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
127 GISSELBRECHT FREDERIC
Stilleven. Pastel. Gesigneerd. 55 x 32.5 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
LOT 98 - 127 / 545
Lot nr.