LOT 96 - 117 / 545
Lot nr.
96 PANEEL
Chinese lak. Versierd met een paleistafereel. 20ste eeuw. 93 x 44 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
98 PEIRE LUC
Twee wenskaarten. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 30 - 40
100 DUPRAT A
Zicht op VenetiŽ. Olie op doek. Gesigneerd. 52 x 64 cm.
SCHATTING

 € 1800 - 2200
101 FIEDLER
Compositie. Gouache. Gesigneerd. 44 x 35,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
102 D´ANTY
Stilleven. Olie op doek. Gesigneerd. 27,5 x 22 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
103 PICASSO
Lysistrata. Ets. Gesigneerd en genummerd 111/200. (Bloch n 269)26 x 19 cm.
26 x 19 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
104 HERVE JULIEN R
Stilleven met bloemen. Olie op doek. Gesigneerd. 35 x 27,5 cm.
SCHATTING

 € 400 - 500
105 SLABBINCK R
Stilleven. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 22/35. 56,5 x 44.5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
106 PEIRE LUC
Compositie. Gemengde techniek. Gesigneerd. Genummerd VIII. Samen met een uitgave door Michel Seuphor. 1965.
SCHATTING

 € 200 - 300
107 PREVOT C
Hommage. Olie op paneel. Gesigneerd en getiteld. 55 x 46 cm.
SCHATTING

 € 85 - 95
108 SIGNAC
Havenzicht. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat. Sporen van vocht. 40 x 55 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
109 PREVOT C
´Le pdg´. Olie op paneel. Gesigneerd en getiteld op rugzijde. 55 x 46 cm.
SCHATTING

 € 95 - 100
110 STUYVAERT V
Landschap met personnage. Chinese inkttekening. Gesigneerd. 37,5 x 26 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
111 XILEF
Stilleven. Olie op paneel. Gesigneerd. 37 x 49,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
112 CHURCH P
Markttafereel te Londen. Olie op paneel. Gesigneerd. 40 x 33 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
113 SOARES THERESA
Compositioe Gemengde techniek. Gesigneerd. 50 x 39.5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
114 LEWY KURT
Compositie. Olie op karton. Gemonogrammeerd en gedateerd ´58. 29,5 x 23,5 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
115 CAMBIER L.G.
Vrouw in boomgaard. Olie op doek. Gesigneerd. 60 x 88 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
116 SCHNEIDER G
Compositie. Kleurenlitho. Gesigneerd. 49 x 36.5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
117 DEBRE OLIVIER
Compositie. Gouache en aquarel. Gesigneerd. 16 x 22,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 96 - 117 / 545
Lot nr.