JUNI-JULI 2020

LOT 1 - 20 / 534
Lot nr.
1 CHINESE KUNST BEGIN 20STE EEUW
Plaket in Chinees porselein. Veelkleurig versierd met een hert en een bebloemde rots. Einde 19de eeuw. 37 x 25,5 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
2 ZOBOLI GIACOMO (TOEGESCHREVEN AAN)
Hoofd van een meisje. Sanguine tekening. 26 x 19,7 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
3 MUCHA VOOR L´ART PHOTOGRAPHIQUE
Twee exemplaren. (eai 1900 ; September 1899). Te herstellen. 46,5 x 33 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
4 CHÂTEAU TROTANOY 1994
6 flessen.
SCHATTING

 € 250 - 350
5 KOFFIE EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Engels zilver. Victoriaans tijdperk. Gewicht : 4000 g.
SCHATTING

 € 800 - 1200
6 LOT
Vijf netsuké. Gesneene ivoor en hout. Japan. Meiji tijdperk. Een bronzen uit hetzelfde tijdperk bijgevoegd. Max .H.: 11 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
7 GROOT GLAS OP VOET
Gegraveerd oud glas. 18de eeuw. H.: 22,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
8 VAN MIERIS FRANS
Vrouw met papegaai. Tekening. 21 x 18 cm. Een gravure met hetzelfde onderwerp bijgevoegd. 26 x 21 cm.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
9 LESIEUR
Havenzicht. Olie op doek. Gesigneerd. 40 x 40 cm.
SCHATTING

 € 1200 - 1800
10 SINT-MARKUS
Paneel in gesneden eik. 65 x 38,5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
11 DON KEN
´The important r not he notes´. Collage. Gesigneerd. 120 x 100 cm.
SCHATTING

 € 1400 - 1800
12 HONDSKOP
Gepatineerd brons. Marmeren sokkel. Italië, 17de eeuw. H.: 12,5 cm.
SCHATTING

 € 120 - 180
13 ARMAN
´Variation´. Brons. Gesigneerd. Genummerd HC 19/20. H.: 84 cm.
SCHATTING

 € 4500 - 6000
14 DURDANT ROGER
Compositie. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70. 50,5 x 78,5 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
15 CHÂTEAU TROTANOY 1990
4 flessen.
SCHATTING

 € 600 - 800
16 GROEP
Gesculpteerd bruin jade. China, 19de eeuw. H.: 17,5 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
17 HOOFD VAN FLORA
Gepatineerd brons. Houten sokkel. Italië, 17de eeuw. H.: 16,5 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
18 MOUFFE MICHEL
Compositie ´petites nues´. Doek. Gesigneerd en gedateerd 2000. 28,5 x 28,5 cm. Twee composities in één kader bijgevoegd. Gesigneerd, gedateerd en genummerd.
SCHATTING

 € 300 - 450
19 ANONIEM 17DE EEUW
Portret van een edeldame. Miniatuur op perkament. Kader in gesneden ivoor. 10,5 x 8 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
20 BAS RELIEF
Jonge biddende vrouw en monnik. Gesculpteerd wit marmer. Italiaanse Renaissance stijl. 19de eeuw. 45 x 30 x 3,5 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
LOT 1 - 20 / 534
Lot nr.