JUNI-JULI 2020

LOT 161 - 452 / 452
Lot nr.
161 JAEGER- LECOULTRE
Bureauklokje. Verguld brons. 16 x 18 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
164 SKELET PENDULE
Messing. 19de eeuw. Onder stolp. H.: 24 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
173 WANDKLOK
Messing. Louis XV stijl. H.: 48 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
180 KLEIEN WANDKLOK EN KAPSTOK
Ingelegd met parelmoer en geschilderd metaal.
SCHATTING

 € 80 - 100
326 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Aardewerk en messing. Renaissancestijl. Enkele gebreken. H.: 56 cm (kandelaars) ; H.: 54 cm (pendule).
SCHATTING

 € 120 - 160
452 PENDULE
Verguld brons. Wijzerplaat gesigneerd ´N. Hubin & Soeurs Huy´. Empire tijdperk. H.: 35 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
LOT 161 - 452 / 452
Lot nr.