MEI 2018

LOT 54 - 73 / 1000
Lot nr.
54 DEEL VAN EEN BESTEK
Gedeeltelijk verguld en verzilved metaal. Voor 6 personen.
SCHATTING

 € 20 - 30
55 SPIEGELTJE
Zilveren kader, versierd met galant tafereel. Perzi. (spiegel gebarsten).
SCHATTING

 € 20 - 30
56 REEKS VAN ZEVEN KOFFIELEPELTJES
Zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
57 BEKER
Zilver. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 20 - 30
58 KANDELAAR
Gevuld zilver. Versierd met voluten.
SCHATTING

 € 30 - 50
59 BESTEK
Verzilverd metaal. Hoofdzakelijk vervaardigd door Wiskemann. Regencestijl.
SCHATTING

 € 50 - 100
60 BEKER EN VIER SERVIETRINGEN
Zilver.
SCHATTING

 € 50 - 75
61 LOT
Drie kaasschaven, zeven oestervorkjes. Zilver en gevuld zilver.
SCHATTING

 € 50 - 100
62 LOT
Eierdopje in zilver. Louis XVI stijl. / Een grote lepel in verguld zilver.
SCHATTING

 € 50 - 100
63 PAAR KLEINE KANDELAARS
Twee armen. Sterling zilver.
H: 10 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
64 DRIE DOZEN
Twee in verzilverd metaal. En in zilver. Opgedragen.
SCHATTING

 € 70 - 100
65 SCHAAL MET HANDGREPEN
Engels zilver. Sporen van keuren.
SCHATTING

 € 70 - 100
66 IJSSCHEP EN ZEVENTIEN IJSLEPELTJES
Zilver.
SCHATTING

 € 80 - 120
67 WISKEMANN
Deel van een bestekkist. Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 150 - 200
68 OLIE EN AZIJNSTEL
Zilver. Kristallen flesjes. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 150 - 200
69 IJSSCHEP EN TWAALF IJSLEPELTJES
Zilver en verguld zilver. Louis XV stijl. Duitsland. In een doosje.
SCHATTING

 € 150 - 200
70 TWAALF LEPELS EN VORKEN
Zilver. Model ´au filet´.
SCHATTING

 € 250 - 350
71 OLIE EN AZIJNSTEL
Als lamp gemonteerd. Zilver. Parijse keuren. Louis XVI tijdperk.
SCHATTING

 € 300 - 450
72 LOT BESTEK
Zilver. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 350 - 500
73 LOT BESTEK
Zilver en gevuld zilver. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 450 - 600
LOT 54 - 73 / 1000
Lot nr.