MEI 2018

LOT 538 - 581 / 635
Lot nr.
538 DRIE SCHOTELTJES
Papier-maché. Versierd met chinese taferelen op zwarte grond.
SCHATTING

 € 10 - 15
539 AFRIKAANS BEELD
Staande man. Gesneden hout. Waarschijnlijk Songye.
SCHATTING

 € 10 - 15
546 PILLENDOOSJE
Blauw geëmailleerd zilver. Geguillocheerd decor.
SCHATTING

 € 20 - 30
549
SCHATTING

 € 20 - 40
551
SCHATTING

 € 20 - 30
555 PARFUMFLESJE EN BEELDJE
Hoorn. 19de/20ste eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
556 MEDAILLON
Buste. Gepatineerd brons. Zweden. 18de eeuw.
D: 10 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
558 WEENS BRONS
Schaaltje. Versierd met een vos.
H: 7 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
559 WEEN BRONS
Vogel op een tak.
H: 5 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
560 PILLENDOOSJE
Geëmailleerd zilver. Geguillocheerd decor met een bebloemde vaas.
SCHATTING

 € 30 - 40
567
SCHATTING

 € 30 - 40
568
SCHATTING

 € 30 - 40
569 DRIE NETSUKE
Gesneden ivoor. Japan, begin 20ste eeuw. Een netsuke in kunststof bijgevoegd.
SCHATTING

 € 40 - 60

571 JOUVET
Portretten. Reeks van drie miniaturen. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 40 - 60
572 TWEE DOZEN
Russisch lak, porselein.
SCHATTING

 € 40 - 60
575 POPJE
Hoofdje in biscuit. Bewegende ogen. Ledematen in papier maché. Inscriptie ´1894 M10/0DEP Germany´.
H: 19 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
578 WEENS BRONS
Miniatuur beeldjes. Dieren.
SCHATTING

 € 40 - 60
579 WEENS BRONS
Miniatuur beeldjes. Dieren.
SCHATTING

 € 40 - 60
580 WEENS BRONS
Miniatuur beeldjes. Katjes.
SCHATTING

 € 40 - 60
581 TWEE PILLENDOOSJES
Zilver. Geëmailleerd decor versierd met micromozaiek.
SCHATTING

 € 40 - 60
LOT 538 - 581 / 635
Lot nr.