MEI 2018

LOT 91 - 117 / 1000
Lot nr.
91 TWEE HANGERS
Geelgoud.
4,70 gr
SCHATTING

 € 80 - 120
93 BORSTSPELD
14 Kt geelgoud. Bezet met een parel. En parel ontbreekt.
SCHATTING

 € 80 - 120
94 RING
Geelgoud.
SCHATTING

 € 90 - 120
95 HALSSNOER
En rij cultuurparels. Gouden slot.
SCHATTING

 € 100 - 150
96 DAMESHORLOGE
Geelgoud.
SCHATTING

 € 100 - 150
97 ALFEX
Dameshorloge. Verguld metaal.
SCHATTING

 € 100 - 150
99 RING
Witgoud. Bezet met 4 diamanten.
5,60 gr
SCHATTING

 € 150 - 200
100 JAEGER LECOULTRE.
Dameshorloge. Geelgoud. Lederen armband
SCHATTING

 € 150 - 250
101
SCHATTING

 € 150 - 200
103 VIER RINGEN
Geelgoud. En ring bezet met onyx.
Poids brut / Brutogewicht :
SCHATTING

 € 300 - 400
104 PAAR MANCHETKNOPEN
Geelgoud. Met initialen gegraveerd.
SCHATTING

 € 300 - 400
105 SAUTOIR KETTING
14 kt roze goud. Modern geelgouden slotje.
Gewicht : 28,20 g.
SCHATTING

 € 450 - 600
107 LONGINES
Damesarmbandhorloge. Geelgoud bezet met briljanten.
SCHATTING

 € 800 - 1200
108 TISSOT
Damesarmbandhorloge. Geelgoud. Binnenwerk te herstellen.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
110 PIQUE FLEURS
Geslepen VSL kristal. Metalen montuur.
SCHATTING

 € 30 - 50
112 PAAR STOPFLESSEN
Gegraveerd glas. Begin 19de eeuw. Een presse-papier bijgevoegd.
SCHATTING

 € 40 - 60
114 ACHT GLAZEN OP VOET EN KARAF
Wit en gekleurd geslepen kristal van Val-Saint-Lambert.
SCHATTING

 € 70 - 100
115 VAAS OP VOET EN VAAS
Blauw geslepen Val Saint Lambert kristal.
H: 21,5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
116 NAAR GALLE
Vaas. Getst glas.
H: 28 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
117 DRIE VAZEN EN BLOEMENHOUDER
Rood en blauw geslepen Val Saint Lambert kristal.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 91 - 117 / 1000
Lot nr.