LOT 1 - 20 / 766
Lot nr.
1 SCHOTELTJE OP VOETJES
Engels zilver. Gemerkt ´Goldsmiths Company, 112 Regent Street W´. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
2 ARMBAND
Geelgoud. Gewicht : ongeveer 19,80g.
SCHATTING

 € 400 - 500
3 KOFFIEPOT
Iraans zilver. Brutogewicht : ongeveer 554 g. H.: 18 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
4 HALSKETTING
Geelgoud. Gewicht : ongeveer 25 g.
SCHATTING

 € 450 - 600
5 ARMBAND
Geel goud. Gewicht : ongeveer 15,85 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
6 ARMBAND
Geel goud. Gewicht : ongeveer 9,50 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
7 BORSTSPELD
Geel goud.. Bezet met diamant scherfjes. Art Nouveau. Gewicht : ongeveer 6,80 g.
SCHATTING

 € 125 - 175
8 ACHT HANGERTJES
Geel goud. Gewicht : ongeveer 15,35 g.
SCHATTING

 € 225 - 275
9 DRIE RINGEN
Geel goud. Bezet met rode stenen. Gewicht : ongeveer 11,15 g.
SCHATTING

 € 150 - 250
10 BAUME & MERCIER
Damesarmabndhorloge. Wit goud. Wijzerplaat bezet met briljanten. Brutogewicht : ongeveer
SCHATTING

 € 1200 - 1800
11 PAAR MONTUREN VAN ZOUTVAATJES
Zilver. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
12 HALSSNOER EN ARMBAND
Wit goud. Jaren ´70. Gewicht : ongeveer 88,10 g.
SCHATTING

 € 1750 - 2250
13 RING
Wit goud. Bezet met een robijn in een entourage van briljanten.Brutogewicht : ongeveer 5,17 g.
SCHATTING

 € 300 - 450
14 TWEE RINGEN
Goud en zilver. Bezet met een gepolijste saffier en een gepolijste smaragd. Brutogewicht : ongeveer 18,10 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
15 RING
Wit goud. Gewicht : ongeveer 3,20 g.
SCHATTING

 € 400 - 500
16 REEKS VAN ZES GROTE BESTEKKEN
Zilver. ´Au filet´ model. Brutogewicht : ongeveer 763 g.
Poids environ/ gewicht ongeveer : 763 g
SCHATTING

 € 250 - 350
17 LOT
Armbandje. Geel goud. - twee hangers. Een versierd met vissen. De ander bezet met vier blauwe steentjes. Brutogewicht : ongeveer 13,35 g.
SCHATTING

 € 250 - 350
18 TWEE HALSKETTINGEN
Wit goud. Gewicht : ongeveer 47,77 g.
SCHATTING

 € 800 - 1200
19 TWEE ARMBANDEN
Wit goud. Gewicht : ongeveer 18,70 g.
SCHATTING

 € 350 - 500
20 WISKEMANN
Kandelaar met drie armen. Verzilverd brons. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 1 - 20 / 766
Lot nr.