LOT 74 - 679 / 724
Lot nr.
74 sabino
Parfumfles. Melkglas. Met verstuiver. Art Deco.
SCHATTING

 € 100 - 150
456 VAL SAINT LAMBERT
Coupe in rood geslepen kristal. Dia : 30 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
457 VAL SAINT LAMBERT
Vier vaasjes, sierstuk en assebak, beeldje van Maria. Geslepen en gekleurd kristal. Max H.: 33,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
458 VAL SAINT LAMBERT
Karaf in groen geslepen en verguld kristal. H. : 25 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
475 SERVIESJE
Versierd opalineglas. Napoleon III tijdperk.
SCHATTING

 € 30 - 40
501 TEEDOOS
Achterglasschildering en stro. Veelkleurig versierd met personages.
SCHATTING

 € 70 - 100
507 PAAR KARAFFEN
Geslepen Val Saint Lambert kristal. Metalen monturen. Een stop ontbreekt.
SCHATTING

 € 20 - 30

518 GALLE
Vaasje. Gedubbeld en met zuren gegraveerd glas. Gesigneerd. H.: 11 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
523 APPEL, VAAS EN ASBAK
En stuk in kristal. Twee stukken in Murano glas.
H: 29 & 7 & 8 cm
SCHATTING

 € 10 - 15
525 VAAS
Gedubbeld en met zuren getst glas. Versierd met een landschap. Twee scherfjes aan de binnenkant. H.: 29,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
562 VAL SAINT LAMBERT
Schenkkan en vier glazen. Geslepen en verguld kristal. Versierd met druiventrossen. H.: 24,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
563 LELOUP VOOR VAL SAINT LAMBERT
Vaas in glaspasta. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 150 - 200
566 LOT
Coupe in blauw geslepen Val Saint Lambert glas. Vaas in blauw geslepen Boheems kristal. - Paar huwelijksglazen.
SCHATTING

 € 100 - 150
568 VAL SAINT LAMBERT
Twee vazen, vier glazen en zes likeurglaasjes.
SCHATTING

 € 70 - 100
570 VAL-SAINT-LAMBERT
Toiletbenodigdheden. Rood geslepen kristal.
SCHATTING

 € 100 - 150
572 VAL-SAINT-LAMBERT
Reeks van dertien glazen in diverse kleuren in geslepen kristal.
SCHATTING

 € 350 - 500
581 PAAR BLADEN VAN APPLIQUEN
Murano glas.
SCHATTING

 € 20 - 30
591 SCHENKKAN
Geslepen wit kristal. Zilveren montuur. Scherf aan het handvat.
SCHATTING

 € 70 - 100
597 BACCARAT
Karaf. Rood geslepen kristal.
SCHATTING

 € 50 - 75
679 TWEE VAZEN
Murano glas. En gesigneerd Enrico Camorzo. H.: 45 cm ; 34 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 74 - 679 / 724
Lot nr.