LOT 468 - 625 / 766
Lot nr.
468 GROTE KALKOEN
Gesneden en gepolychromeerd hout. Sokkel in blauwe steen. H.: 90 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 125 - 175
496 BIJZETMEUBLETJE
Belijmd met rozenhout. Drie laden. Louis XV stijl. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 50 - 75
500 CHAMBON
Salonameublement. Bestaande uit een canapé , een paar armstoelen en twee paar stoelen, een vitrine, een tafel, een bijzettafel en een spiegel. Belijmd met tuya hout. Versierd met Art Nouveau motieven. Met plaketten van´ Chambon Bruxelles´. Art Nouveau.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
502 GROTE HAAN
Gietijzer. H.: 88 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
506 PAAR ARMSTOELEN
Gesneden beukenhout. Louis XV stijl. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100
511 BIJZETTAFELTJE
Gesneden ijzerhout. Marmeren blad. China, 20ste eeuw. H.: 46 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
520 REEKS VAN VIER STOELEN
Gesneden beukenhout. Louis XV stijl. --> aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 0
584 KAST
Eik. Twee deuren. Louis XIV tijdperk. 222 x 190 x 70 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 150 - 200
586 SALONTAFEL
Verchroomd metaal en messing. Jaren ´80. In de stijl van Willy Rizzo. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 50 - 100
592 HAARDPLAAT
Gietijzer. 79,5 x 47,5 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 40 - 60
596 CONSOLE ET SPIEGEL
Gesneden en verguld hout. Marmeren blad. Louis XV stijl. 18de/19de eeuw. Console : 79 x 66 x 40 cm ; spiegel : 160 x 59 cm; --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 300 - 400
602 COMMODE
Gesneden en geprofileerd eik. Vier laden. 18de eeuw. 110 x 134 x 63 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 300 - 400
604 VITRINE
Gesneden notelaar. Twee beglaasde deuren bovenaan. Twee laden en twee beglaasde deuren onderaan. Louis XV stijl. Omstreeks 1900. 82 x 300 x 109 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 1000 - 1500
606 GROTE NOTARISTAFEL
Eik. Blad bekleed met leder. Te herstellen. Renaissancestijl. 19de eeuw. 82 x 300 x 109 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 250 - 350
609 GROOT BED
Opengewerkt ijzerhout. China. 214 x 124 x 208 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 200
611 ARMSTOEL
Gesneden eik. Renaissancestijl. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
616 BIBLIOTHEEK
Mahonie. Vier deuren, twee deuren, vier laden. Engeland, 19de eeuw. 233 x 246 x 54 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 500 - 800
622 SALONTAFEL
Gepatineerd brons. Zittende vrouw. Glazen blad. Modern. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 150 - 200
624 KLEINE COMMODE
Marqueterie. Drie laden. Marmeren blad. Louis XV stijl
SCHATTING

 € 100 - 150
625 SALONTAFEL
Liggende beer. Gepatineerd brons. Glazen blad. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 468 - 625 / 766
Lot nr.