LOT 468 - 608 / 766
Lot nr.
468 GROTE KALKOEN
Gesneden en gepolychromeerd hout. Sokkel in blauwe steen. H.: 90 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 125 - 175
496 BIJZETMEUBLETJE
Belijmd met rozenhout. Drie laden. Louis XV stijl. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 50 - 75
500 CHAMBON
Salonameublement. Bestaande uit een canapé , een paar armstoelen en twee paar stoelen, een vitrine, een tafel, een bijzettafel en een spiegel. Belijmd met tuya hout. Versierd met Art Nouveau motieven. Met plaketten van´ Chambon Bruxelles´. Art Nouveau.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
502 GROTE HAAN
Gietijzer. H.: 88 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
506 PAAR ARMSTOELEN
Gesneden beukenhout. Louis XV stijl. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100
511 BIJZETTAFELTJE
Gesneden ijzerhout. Marmeren blad. China, 20ste eeuw. H.: 46 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
520 REEKS VAN VIER STOELEN
Gesneden beukenhout. Louis XV stijl. --> aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 0
584 KAST
Eik. Twee deuren. Louis XIV tijdperk. 222 x 190 x 70 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 150 - 200
586 SALONTAFEL
Verchroomd metaal en messing. Jaren ´80. In de stijl van Willy Rizzo. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 50 - 100
588 TAFEL MET UITREKSYSTEEM MET ACHT STOELEN
Gesneden eik. Versierd met honden. Frankrijk, Renaissancestijl. 19de eeuw. 78 x 128 x 146 cm --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 1000 - 1500
590 BUREAU
Gesneden eik. Twee laden. Renaissancestijl. 78 x 125 x 64 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 200 - 300
592 HAARDPLAAT
Gietijzer. 79,5 x 47,5 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 40 - 60
594 TWEEDELIGE VITRINE
Gesneden eikenhout. Twee beglaasde deuren bovenaan, twee deuren en twee laden onderaan. Frankrijk, Renaissancestijl. 19de eeuw. 264 x 220 x 62 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 1000 - 1500
596 CONSOLE ET SPIEGEL
Gesneden en verguld hout. Marmeren blad. Louis XV stijl. 18de/19de eeuw. Console : 79 x 66 x 40 cm ; spiegel : 160 x 59 cm; --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 300 - 400
598 DRESSOIR
Gesneden eik. Vier laden en vier deuren. Frankrijk, Renaissancestijl. 19de eeuw. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT 104 x 270 x 73 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 1000 - 1500
600 KOLOM
Marmer. H.: 113 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 200 - 300
602 COMMODE
Gesneden en geprofileerd eik. Vier laden. 18de eeuw. 110 x 134 x 63 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 300 - 400
604 VITRINE
Gesneden notelaar. Twee beglaasde deuren bovenaan. Twee laden en twee beglaasde deuren onderaan. Louis XV stijl. Omstreeks 1900. 82 x 300 x 109 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 1000 - 1500
606 GROTE NOTARISTAFEL
Eik. Blad bekleed met leder. Te herstellen. Renaissancestijl. 19de eeuw. 82 x 300 x 109 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 250 - 350
608 LAAG MEUBEL
Gesneden exotisch hout. Vijf laden en twee deuren. China. 70 x 133 x 50 cm.
SCHATTING

 € 400 - 500
LOT 468 - 608 / 766
Lot nr.