LOT 717 - 718 / 718
Lot nr.

717 BOCCASILE GINO
Mimi. Kleurenlitho. Een litho Pelican bijgevoegd.
31 x 24 cm
SCHATTING

 € 20 - 30

718 STANLEY WHITE HUGH
Drie gesigneerde etsen.
SCHATTING

 € 30 - 40
LOT 717 - 718 / 718
Lot nr.