MAART 2019

LOT 1 - 20 / 643
Lot nr.
1 KELK
Zilver en verguld zilver. Gotische stijl. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 250 - 350
2 CARTIER
´Panthère ronde´. Damesarmbandhorloge. Geelgoud.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
3 PAAR OORBELLEN
Geel goud bezet met briljanten.
SCHATTING

 € 200 - 300
4 HANGER
Roze goud bezet met een frans muntstuk (Napoleon I, An 13). Gewicht : ongeveer 15,40 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
5 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Koffiepot, theepot, melkpot en gedekte suikerpot. Vervaardigd door Louis Wolfers. Dienblad in Duits zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 800 - 1200
6 HANGER EN PAAR OORBELLEN
Roze goud bezet met pareltjes. Napoleon III stijl. Brutogewicht : 7,90 g.
SCHATTING

 € 140 - 180
7 BORSTSPELD
Geel goud. Bezet met twee parels.
SCHATTING

 € 160 - 240
8 ARMBAND
Witgoud bezet met briljanten en saffieren. Gewicht : ongeveer 25,40 g.
SCHATTING

 € 600 - 900
9 ARMBAND
Geel goud. Hanger bezet met een muntstuk van 10 Gulden.
SCHATTING

 € 700 - 1000
10 PAAR OORBELLEN
Geel goud en wit goud bezet met briljanten.
SCHATTING

 € 250 - 350
11 HALVE PARURE
Hanger en ketting en paar oorknoppen. Geel goud bezet met smaragden. Brutogewicht : ongeveer 7,47 g.
SCHATTING

 € 125 - 175
12 HANGER EN KETTING
Geelgoud. Bezet met robijntjes et diamaten.
SCHATTING

 € 280 - 300
13 HALSSNOER
Eén rij kweekparels. Geelgouden slot bezet met een parel en cabochon smaragden.
SCHATTING

 € 80 - 120
14 DAMESARMBANDHORLOGE
Witgoud.
SCHATTING

 € 300 - 400
15 OLIE EN AZIJNSTEL
Als lamp gemonteerd. Zilver. Parijse keuren. Louis XVI tijdperk.
SCHATTING

 € 150 - 200
16 DEEL VAN EEN BESTEK
Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 70 - 100
17 TWEE HANGERS EN KETTINKJE
Geel goud. Een hanger in Art Nouveau stijl. De andere bezet met een cultuurparel.
SCHATTING

 € 200 - 300
18 RING
Geel goud. Bezet met een frans muntstuk (10 Frf, 1856). Brutogewicht : ongeveer 7,70 g.
SCHATTING

 € 150 - 200
19 RING
14 kt goud en zilver. Bezet met een smaragd en roosgeslepen diamanten. Brutogewicht : ongeveer 5,63 g.
SCHATTING

 € 250 - 350
20 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Sheffield metaal.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 1 - 20 / 643
Lot nr.