NOVEMBER 2017

LOT 9 - 78 / 1175
Lot nr.

9 BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0
60 LOT
Bestekstuk en strooilepel. Zilver.
SCHATTING

 € 20 - 40
61 LOT
Zilveren munstukken.
SCHATTING

 € 30 - 40
62 KOFFIE= EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 30 - 50
63 MUNT ZAKJE
Zilver.
SCHATTING

 € 30 - 50
64 KOFFIEPOT
Verzilverd metaal. Engeland. 19de eeuw.
H : 30 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
65 BRIEVENOPENER
Ivoor. Zilveren montuur. Art nouveau.
L: 31 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
66 FOTOKADER
Engelse zilver.
D: 15 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
67 PARFUMFLESJE
Kristaal. Gegraveerd zilveren montuur.
H: 13 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
68 PILLENDOOSJE
Gegraveerd zilver.
SCHATTING

 € 30 - 40
69 SCHAALTJE
Grieks zilver.
D: 12 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
70 PAAR DIENSCHOTELS
Verzilverd metaal. Met schelpen versierd.
49 x 31 cm
SCHATTING

 € 40 - 80
71 THEESERIVES OP DIESNTBLAD
3 stukken. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 40 - 60
72 KLEIN ETUI
Verguld zilver.
SCHATTING

 € 40 - 60
73 GROTE PARFUMFLES OP SCHAAL
Glas. Italiaans en portugees zilver.
SCHATTING

 € 50 - 100
74 REEKS GROTE BESTEKKEN
Model Recammier.Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 50 - 75
75 TAFELMIDDENSTUK
Verzilverd metaal.
H: 65 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
76 KOFFIE EN THEESERVIES OP DIENBLAD
4 stuks. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 50 - 100
77 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 50 - 100
78 REEKS VAN TWAALF OESTERVORKJES
Gevuld zilver. Vervaardigd door Louis Wolfers.
SCHATTING

 € 50 - 100
LOT 9 - 78 / 1175
Lot nr.