NOVEMBER 2017

LOT 9 - 89 / 1173
Lot nr.

9 BESTAAT NIET
SCHATTING

 € 0
60 LOT
Bestekstuk en strooilepel. Zilver.
SCHATTING

 € 20 - 40
61 LOT
Zilveren munstukken.
SCHATTING

 € 30 - 40
62 KOFFIE= EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 30 - 50
64 KOFFIEPOT
Verzilverd metaal. Engeland. 19de eeuw.
H : 30 cm
SCHATTING

 € 30 - 50
65 BRIEVENOPENER
Ivoor. Zilveren montuur. Art nouveau.
L: 31 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
66 FOTOKADER
Engelse zilver.
D: 15 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
67 PARFUMFLESJE
Kristaal. Gegraveerd zilveren montuur.
H: 13 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
69 SCHAALTJE
Grieks zilver.
D: 12 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
71 THEESERIVES OP DIESNTBLAD
3 stukken. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 40 - 60
75 TAFELMIDDENSTUK
Verzilverd metaal.
H: 65 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
76 KOFFIE EN THEESERVIES OP DIENBLAD
4 stuks. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 50 - 100
78 REEKS VAN TWAALF OESTERVORKJES
Gevuld zilver. Vervaardigd door Louis Wolfers.
SCHATTING

 € 50 - 100
79 MELKPOTJE
Zweeds zilver.
H: 10 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
80 LOT
Twee vorken, strooilepel, borstspeld in zilver. Een likeurfles in verzilverd metaal bijgevoegd.
SCHATTING

 € 50 - 100

81 LOT DIVERS BESTEK
Belgisch zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
82 TWAALF THEELEPELS EN ZUIKERTANG
Verguld zilver. Louis XV-stijl.
15x13
SCHATTING

 € 70 - 100
87 TWEE POLLEPELS
Belgisch zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
88 DAMESTAS
Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 20 - 30
89 JARDINIERE
Verzilverd metaal. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 75 - 100
LOT 9 - 89 / 1173
Lot nr.