LOT 1 - 20 / 872
Lot nr.
1 SCHENKKAN
Verguld zilver. Versierd in trompe l´oeil. Rusland. H.: 16 cm. Gewicht : 360 g.
SCHATTING

 € 1600 - 2000
2 PARFUMFLESJE
Robijnglas. Gegraveerd zilveren montuur. Napoleon III tijdperk. H. : 13 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
3 ROBJ
Theepot, suikerpot en melkpot. Aardewerk. Veelkeurig versierd. Art Deco. Max. H.: 14 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
4 TWEE FLESJES
Het grootste in wit en blazuw opalineglas. Versierd met een slang in relief. Het kleinste in blauw met goud gehoogd opalineglas. Napoleon III tijdperk. H.: 14 ; H.: 7,5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
5 DUBOIS Fernand
Zoutvaatje. Gepatineerd brons. Art Nouveau. Gesigneerd. 6 x 9 x 6 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
6 KANDELAAR
Blauw, melkwit en verguld Murano glas. H.: 22 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
7 SNUIFDOOS
Duits porselein. Veriserd met galante taferelen. Verguld metalen monturen. 18de eeuw. 7,5 x 5 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
8 BEELDJE
Geëmailleerd zilver, gekleurd ivoren handjes en hoofdje. China, 20ste eeuw. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
9 ETUI
Verguld zilver, zilver en parelmoer. Louis XVI tijdperk. 8 x 4,5 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
10 DE LUCA F
Mythologisch figuur. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel. H.: 51 cm.
SCHATTING

 € 800 - 1000
11 RELIGIEUS MEDAILLON
Sint-Barbara. Achterglasschildering. Zilveren kader. 18de eeuw. 6,5 x 6 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
12 LAMP
Vaas ongevormd tot lamp. Chinees porselein. Veelkleurig Famille Rose decor. Met gaatje voor electrciteit. H.: 45 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
13 INKTPOTJE
Kaiserzin. (tin). Duitsland. Art Nouveau. 5 x 6,5 x 7 cm.
SCHATTING

 € 60 - 90
14 LOT
Doos in compartimenten, grote bowl, gedekte bowl, kleine jardinière, schaaltje op voet, bord. Scherfjes en haarbarstjes. China, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 500 - 750
15 DOOS
Geniëlleerd zilver. Versierd met een stadszicht. Rusland. Gewicht : 176 g.
SCHATTING

 € 400 - 500
16 SCHENKKAN
Italiaans zilver. Bluts aan het handvat. H.: 20 cm. Gewicht : ongeveer 578 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
17 LEPEL EN MES
Russisch zilver. Brutogewicht : 80 g.
SCHATTING

 € 70 - 100
18 VAAS
Geëmailleerd aardwerk. Met herten in blauw en turkoois op beige craquelé grond. Art Deco. H.: 25 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
19 MONOGRAM JB
Moder en kind. Beeld in steengoed. Art Deco. 22 x 21,5 x 9 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
20 KOELEMMER
Italiaans zilver. H.: 22 cm. Gewicht : ongeveer 1330 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 1 - 20 / 872
Lot nr.