LOT 1 - 49 / 675
Lot nr.
1 SCHENKKAN
Verguld zilver. Versierd in trompe l´oeil. Rusland.†H.: 16 cm. Gewicht : 360 g.
SCHATTING

 € 1600 - 2000
2 PARFUMFLESJE
Robijnglas. Gegraveerd zilveren montuur. Napoleon III tijdperk. H. : 13 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
15 DOOS
GeniŽlleerd zilver. Versierd met een stadszicht. Rusland. Gewicht : 176 g.
SCHATTING

 € 400 - 500
17 LEPEL EN MES
Russisch zilver. Brutogewicht : 80 g.
SCHATTING

 € 70 - 100
20 KOELEMMER
Italiaans zilver. H.: 22 cm. Gewicht : ongeveer 1330 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
21 RONDE SCHOTEL
In de vorm van een bloem. Italiaans zilver. Gewicht : ongeveer 918 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
23 RECHTHOEKIGE PRESENTEERSCHAAL
Italiaans zilver. 36,5 x 25 cm. Gewicht : ongeveer 888 g.
SCHATTING

 € 250 - 350
25 GROTE SCHOTEL
Italiaans zilver. Opengewerkte boord. Dia : 42 cm. Gewicht : ongeveer 1230 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
29 LOT
Zes lepels, vijf vorken, elf koffielepeltjes. Zilver. Gewicht : ongeveer 1145 g.
SCHATTING

 € 150 - 200
30 VOORKANT VAN EEN BOEK
Versierd met een zilveren plaket. Rusland. 16,5 x 12 cm.
SCHATTING

 € 120 - 180
31 REEKS VAN ZES LEPELS
GeŽmailleerd zilver. ENkele scherfjes aan het email. In een doosje.
SCHATTING

 € 40 - 60
32 IKOON
Heilige maagd. Oklad in zilver. 20ste eeuw. 22 x 16 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
33 SANDOZ
Reeks van twaalf messenleggers. Dieren voorstellend. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 350 - 450
34 REISIKOON
Maria. Geschilderd hout. Oklad in verguld zilver. In een doos in verguld hout. 20 x 18 cm.
SCHATTING

 € 550 - 650
35 DIENBLAD
Zilver.56 x 41 g. Gewicht : 1660 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
36 REEKS VAN ZES ZOUTVAATJES
Russisch zilver. In een doos.
SCHATTING

 € 250 - 350
37 WOLFERS FRERES
Schaaltje op voet. Zilver 925 pm. Gewicht : 162 g.
SCHATTING

 € 40 - 60
38 SERVETRING
GeŽmailleerd zilver. Scherfjes aan het email. Rusland. Dia. : 4 cm ; H.: 3,2 cm. Gewicht : 26 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
47 PAAR TAFELMIDDENSTUKKEN
Verzilverd metaal en kristal. H.: 60 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300

49A MARABOUT
Frans zilver. Versierd met bladwerk and knorren. Houten handvat. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 1 - 49 / 675
Lot nr.