LOT 4 - 659 / 659
Lot nr.
4 TWEE FLESJES
Het grootste in wit en blazuw opalineglas. Versierd met een slang in relief. Het kleinste in blauw met goud gehoogd opalineglas. Napoleon III tijdperk. H.: 14 ; H.: 7,5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
6 KANDELAAR
Blauw, melkwit en verguld Murano glas. H.: 22 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
44 VAL SAINT LAMBERT
Vaas en schaaltje. Groen geslepÍn kristal. Twee verschillende kleuren groen.†H.: 23 cm ; 18 x 10 x 9 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
401 VAL-SAINT-LAMBERT
Reeks van dertien glazen in diverse kleuren in geslepen kristal.
SCHATTING

 € 350 - 500
476 L. MAIRESSE VERCENTRE
Glas met geŽtst geometrisch decor. Gesigneerd. Art Deco. H.: 33,5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
484 VAL SAINT LAMBERT
Vaas. Blauw gedubbeld en geslepen kristal. 21 cm. - Vaas in rood geslepen kristal (scherfjes). 36 cm. - Vaas in blauw geslepen kristal. 29,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 200
485 SIMON JOSEPH VOOR VAL SAINT LAMBERT
Grote vaas in blauw gedubbeld en geslepen kristal. H.: 41 cm.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
493 KARAF
Geslepen kristal. Zilveren montuur. Vervaardigd door Delheid. H.: 35 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
536 VAL SAINT LAMBERT
Twee reeksen van zes glazen op voet. Geslepen gekleurd kristal. Scherfjes aan twee glazen.
SCHATTING

 € 200 - 300
538 VAL SAINT LAMBERT
Vaas in groen kristal†H.: 21 cm - vaasje in groen kristal H.: 18 cm- schaal in rood kristal. Dia 30 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
573 VAL SAINT-LAMBERT
Kristallen servies. Model Euridis.
SCHATTING

 € 150 - 200
574 MACONIEK GLAS
Gegraveerd kristal. H.: 21 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
621 GALLE
Vaasje. Gedubbeld en met zuren gegraveerd glas. Gesigneerd. H.: 11 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
629 LOT
Coupe in blauw geslepen Val Saint Lambert glas. Vaas in blauw geslepen Boheems kristal. - Paar huwelijksglazen.
SCHATTING

 € 70 - 100
643 SCHENKKAN
Geslepen wit kristal. Zilveren montuur. Scherf aan het handvat.
SCHATTING

 € 50 - 80
654 VAL SAINT LAMBERT
Vier vazen. Blauw en rood kristal. Max. H : 25 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
659 VAAS
Gedubbeld en met zuren geŽtst glas. Versierd met een landschap. Twee scherfjes aan de binnenkant. H.: 29,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 4 - 659 / 659
Lot nr.