LOT 42 - 788 / 788
Lot nr.
42 SPIEGELTJE
Kader in gesneden en verguld hout. ItaliŽ, 18de/19de eeuw. 37 x 26 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
644 SPIEGEL
Verguld composiet. Regence stijl. 143 x 79 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
646 SPIEGEL
Verguld hout en plaaster. Regfencestijl. 189 x 95 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
650 GROTER SPIEGEL
Hout en verguld plaaster. Louis XVI stijl. 202 x 114 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 250 - 350
660 ZONNESPIEGEL
Verguld hout. Dia.: 50 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
716 SPIEGEL
Gesneden en geschilderd hout. Louis XVI stijl. 109 x 68 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100
718 SPIEGEL
Gesneden en geschilderd hout. Louis XVI stijl. 113 x 70 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 50 - 100
788 SCHOORSTEENSPIEGEL
Gesneden en groen geschilderd hout. Versierd met een doek in grisaille met putti. Louis XVI stijl. 175 x 97 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 250 - 350
LOT 42 - 788 / 788
Lot nr.