LOT 65 - 704 / 872
Lot nr.
65 KLEIN ALTAAR
Notelaar en egsneden hout. 19de eeuw. H.: 52 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
494 HAARDSCHERM
Versierd plaatijzer. Art Nouveau. 84 x 48 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
497 CARROUSELPAARD
Gesneden en geschilderd hout. Metalen onderstel. 73 x 73 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
512A CASTELLI ANNA
Paar nachtkastjes. Wit kunststof. Uitgave Kartell. 37,5 x 37,5 x 49 cm --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100

513A GROTE BIBLIOTHEEK
Mahonie. Vier beglaasde deuren bovenaan en vier volle deuren onderaan. 20ste eeuw. 214 x 224 x 33 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
597 BIJZETMEUBELTJE
Marqueterie. Drie laden. Koperen monturen. H.: 69 cm ; dia.: 34 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
604 KOLOM
Marmer. Bronzen montuur in Louis XV stijl. H.: 115 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 450 - 600
622 BIJZETMEUBELTJE
Gesneden eik. En lade. Louis XV stijl. H.: 85 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
624 DRIE TABOURETS
Gesneden eik. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
626 DRIE TABOURETS
SCHATTING

 € 100 - 150
628 PAAR TABOURETS
Eik --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 60 - 100
630 VIER TABOURETS
Eik. Louis XIII stijl. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 120 - 180
640 JACHTDRESSOIR
Gesneden eik. Versierd met jachtelementen. Twee deuren. Twee laden en een rek. Renaissancestijl. 205 x 191 x 63 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100
690 PAAR STOELEN
Gesneden, geschilderd en gedeeltelijk verguld hout. Bekleed met tapisserie. Bronzen monturen. Napoleon III tijdperk.
SCHATTING

 € 35 - 45
692 BANKJE
Gesneden beukenhout. Bekleed met rietwerk. Louis XV stijl.
SCHATTING

 € 20 - 40
694 DESIGN REK
Zes elementen in verchroomd metaal. Glazen bladen. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 200
700 CONSOLE
Gesneden en verguld hout. Louis XV stijl. Groenmarmeren blad. Einde 19de eeuw. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 400 - 600
701 KAST
Eik. En deur. Monturen in smeedijzer.
SCHATTING

 € 50 - 100
702 PAAR TUINVAZEN
Gietijzer. Op kunststenen sokkels. H.: 122 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 500 - 750
704 SALONTAFEL
Gesneden eik. Renaissance stijl. 75 x 110 x 70 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 65 - 704 / 872
Lot nr.