LOT 65 - 652 / 872
Lot nr.
65 KLEIN ALTAAR
Notelaar en egsneden hout. 19de eeuw. H.: 52 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
488 LIKEURKELDER
Ingelegd palissander. Kristallen karaffen en glaasjes (11 + 3 glazen). Charles X tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
494 HAARDSCHERM
Versierd plaatijzer. Art Nouveau. 84 x 48 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
497 CARROUSELPAARD
Gesneden en geschilderd hout. Metalen onderstel. 73 x 73 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
512A CASTELLI ANNA
Paar nachtkastjes. Wit kunststof. Uitgave Kartell. 37,5 x 37,5 x 49 cm --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100

513A GROTE BIBLIOTHEEK
Mahonie. Vier beglaasde deuren bovenaan en vier volle deuren onderaan. 20ste eeuw. 214 x 224 x 33 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
514A FLORENCE KNOLL
Canap. Onderstel in verchroomd metaal. Opnieuw op te maken. Voetjes verhoogd met een houten balkje. 230 x 74 x 74 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 500 - 750

515A MIES VAN DER ROHE
´Barcelona´. Salontafel en twee bijzettafeltjes. Onderstel in verchroomd metaal. Glazen bladen. 91 x 91 x 46 ; 65 x 45 x 40 cm. Eclats aux tablettes. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 500 - 750
582 STOOFJE
Mahonie. Noordelijke Nederlanden, 18de eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
587 TWEE DIENBLADEN
En ovale in mahonie. 67 x 49 cm. De ander niervormig in ingelegd mahonie 55 x 37 cm.. . Messing handgrepen. Engeland, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
597 BIJZETMEUBELTJE
Marqueterie. Drie laden. Koperen monturen. H.: 69 cm ; dia.: 34 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
604 KOLOM
Marmer. Bronzen montuur in Louis XV stijl. H.: 115 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 450 - 600
606 KOLOM
Zwart en okergeel marmer. H.: 107 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 300 - 450
622 BIJZETMEUBELTJE
Gesneden eik. En lade. Louis XV stijl. H.: 85 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
624 DRIE TABOURETS
Gesneden eik. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 100 - 150
626 DRIE TABOURETS
SCHATTING

 € 100 - 150
628 PAAR TABOURETS
Eik --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 60 - 100
630 VIER TABOURETS
Eik. Louis XIII stijl. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 120 - 180
640 JACHTDRESSOIR
Gesneden eik. Versierd met jachtelementen. Twee deuren. Twee laden en een rek. Renaissancestijl. 205 x 191 x 63 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 70 - 100
652 KLEINE CONSOLETAFEL
Kerselaar. Bronzen klompen. Directoire stijl. 70 x 73,5 x 34 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
LOT 65 - 652 / 872
Lot nr.