LOT 544 - 663 / 663
Lot nr.
544 KLEINE PENDULE
Verguld brons. Versierd met een putto en een plaket in porselein in de stijl van Sèvres. Napoleon III tijdperk. 25 x 35 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
572 RAINGO FRERES
Pendule en paar tazze. Gepatineerd brons en marmer. Napoléon III tijdperk. H.: 46 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
576 SCHOUWGARNITUUR
Pendule (H.: 61 cm) en paar kandelaars (H.: 73 cm). Koper en messing.
SCHATTING

 € 350 - 500
589 PENDULE EN PAAR GROTE KANDELAARS
Brons. Napoléon III stijl. H. Pendule : 55 cm ; H. Kandelaars : 85 cm.
SCHATTING

 € 500 - 1000
591 SCHOUWGARNITUUR
Pendule (H.: 59 cm) en paar kandelaars (H.: 60 cm). Messing. Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 100 - 150
593 PENDULE
Verguld brons. Versierd met een galant koppel. Louis-Philippe tijdperk. H.: 50 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
599 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Frans porselein. Montuur in messing. H. Pendule : 57 cm ; H. kandelaars : 53 cm.
SCHATTING

 € 120 - 180
601 SCHOUWGARNITUUR
Van het merk ´Hettich´. Messing en marmer. Empirestijl.
SCHATTING

 € 150 - 200
612 SCHOUWGANRITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Renaissancestijl. H. : 62 cm (pendule) ; 70 cm kandelaars)
SCHATTING

 € 200 - 300
641 PENDULE
Gepatineerd brons. Begin van het Louis-Philippe tijdperk.
SCHATTING

 € 150 - 200
661 KOLOMPENDULE
Ingelegd gezwart hout. Albasten wijzerplaat. Charles X-stijl. Onder herstelde stolp.
H : 68 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
663 KOLOMPENDULE
Ingelegd palissander. Bronzen monturen. Charles X tijdperk.
H: 61 cm
SCHATTING

 € 80 - 120
LOT 544 - 663 / 663
Lot nr.