LOT 3 - 490 / 757
Lot nr.
3 ROBJ
Theepot, suikerpot en melkpot. Aardewerk. Veelkeurig versierd. Art Deco. Max. H.: 14 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
12 LAMP
Vaas ongevormd tot lamp. Chinees porselein. Veelkleurig Famille Rose decor. Met gaatje voor electrciteit. H.: 45 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
14 LOT
Doos in compartimenten, grote bowl, gedekte bowl, kleine jardinière, schaaltje op voet, bord. Scherfjes en haarbarstjes. China, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 500 - 750
18 VAAS
Geëmailleerd aardwerk. Met herten in blauw en turkoois op beige craquelé grond. Art Deco. H.: 25 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
22 GEDEKTE DOOS
Duits porselein. Blauw en gouden decor. Duits porselein (Fraureuth). H.: 18 cm. Dia. : 13,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
24 PAAR VAASJES
Satsumah aardewerk. Meiji tijdperk. H. : 12 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
45 GEDEKTE DOOS
Canton porselein. Veelkleurig versierd met gevogelte en bloemen op turquoise grond. 19de eeuw. H.: 11,5 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
46 ROSENTHAL
Schotel. Groen en gouden decor. 20ste eeuw. Dia.: 30 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
54 GOEBELS
Drie monnikvormige beeldjes. Versierd Duits porselein. Max. H.: 27 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
96A REEKS VAN ZES BORDEN
Chinees porselein. In blauw versierd. Qianlong tijdperk. Randschilfers. Dia.: 23 cm.
SCHATTING

 € 90 - 140
98 SOEPTERRINE
Parijs porselein. Empire model en decor. H.: 34 cm. Dia.: 37 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
134 OVALE PLAKET
Frans porselein. Veelkleurig versierd met een galant koppel.
SCHATTING

 € 20 - 30
463 ELEGANTE DAME
Italiaans aardewerk. Veelkleurig versierd. Begin 20ste eeuw. Scherfje aan voet. Inscriptie ´3 APR´. H.: 53 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
466 VAAS
Chinees porselein. In blauw versierd met een pauw op celadon grond.H. : 56 cm. Scherf in het decor; enkele bakfoutjes.
SCHATTING

 € 150 - 200
467 GROTE SCHOTEL
Japans porselein. Veelkleurig versierd met vogels en landschappen in uitsparingen. Japan, Meiji tijdperk. Dia : 63 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
468 GROTE SCHOTEL
Imari versierd porselein. Dia : 54,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
472 DELFT
Drie tegels. Twee ingekaderd. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
474 LOT
Bord, kopje en schoteltje en schotel. Imari decor. - Tien borden.Chinees porselein. Epoque Kien Long.
SCHATTING

 € 80 - 120
478 PAAR MEDICI VAZEN
Oud Brussels porselein. Veelkleurig versierd met fruit en bloemen op vergulde grond. Louis-Philippe tijdperk. H.: 27,5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
490 GEDEELTE VAN EEN KOFFIESERVIES
Parijs porselein. Versierd met bloemen. Bestaande uit een koffiepot, theepot, melkpot, 6 rechte kopjes en 6 schoteltjes. Empire tijpderk. Een suikerpot en een kopje van een ander model bijgevoegd.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 3 - 490 / 757
Lot nr.