LOT 3 - 512 / 720
Lot nr.
3 ROBJ
Theepot, suikerpot en melkpot. Aardewerk. Veelkeurig versierd. Art Deco. Max. H.: 14 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
12 LAMP
Vaas ongevormd tot lamp. Chinees porselein. Veelkleurig Famille Rose decor. Met gaatje voor electrciteit. H.: 45 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
14 LOT
Doos in compartimenten, grote bowl, gedekte bowl, kleine jardinière, schaaltje op voet, bord. Scherfjes en haarbarstjes. China, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 500 - 750
22 GEDEKTE DOOS
Duits porselein. Blauw en gouden decor. Duits porselein (Fraureuth). H.: 18 cm. Dia. : 13,5 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
24 PAAR VAASJES
Satsumah aardewerk. Meiji tijdperk. H. : 12 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
45 GEDEKTE DOOS
Canton porselein. Veelkleurig versierd met gevogelte en bloemen op turquoise grond. 19de eeuw. H.: 11,5 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
46 ROSENTHAL
Schotel. Groen en gouden decor. 20ste eeuw. Dia.: 30 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
54 GOEBELS
Drie monnikvormige beeldjes. Versierd Duits porselein. Max. H.: 27 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
98 SOEPTERRINE
Parijs porselein. Empire model en decor. H.: 34 cm. Dia.: 37 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
134 OVALE PLAKET
Frans porselein. Veelkleurig versierd met een galant koppel.
SCHATTING

 € 20 - 30
466 VAAS
Chinees porselein. In blauw versierd met een pauw op celadon grond.H. : 56 cm. Scherf in het decor; enkele bakfoutjes.
SCHATTING

 € 150 - 200
467 GROTE SCHOTEL
Japans porselein. Veelkleurig versierd met vogels en landschappen in uitsparingen. Japan, Meiji tijdperk. Dia : 63 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
468 GROTE SCHOTEL
Imari versierd porselein. Dia : 54,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
474 LOT
Bord, kopje en schoteltje en schotel. Imari decor. - Tien borden.Chinees porselein. Epoque Kien Long.
SCHATTING

 € 80 - 120
478 PAAR MEDICI VAZEN
Oud Brussels porselein. Veelkleurig versierd met fruit en bloemen op vergulde grond. Louis-Philippe tijdperk. H.: 27,5 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
492 OUD DOORNIK
Diep bord. Versierd in camaïeu met een landschap met personages. Bord met goud gehoogde ribbelboord. Gemerkt met gouden merkteken. Dia : 24,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
499 OUD DOORNIK
Tafelservies bestaande uit : 36 diepe borden, 30 platte borden, 23 tussengerechtborden, 15 dessertborden, twee saldebowls (verschillende grootte), vier schaaltjes (verschillende modellen), gedekte groentekom, gedekte soepterrine, drie sauskommen, gedekte suikerpot, gedekt botervlootje, twee kopjes, drie ovale schotels, zes ronde schotels.Blauw ´au laurier fleuri´ decor. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 700 - 1000
508 GEDEKTE VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met bloemen en vogels. Op houten sokkel. (slijtage aan het email, onregelmatigheden aan het glazuur, enkele scherfjes aan het deksel). H.: 44 cm (zonder sokkel); 64 cm (met sokkel).
SCHATTING

 € 200 - 300
510 PAAR BORDEN
Chinees porselein. Decor ´Dame met de paraso´l naar Cornelis Pronk in Famille rose kleuren. Qianlong tijdperk voor het porselein. Decoratie later aangebracht. Dia. 23 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
512 SCHELPVORMIGE KALEBAS
Chinees tibetaans porselein. Versierd in wit met boedhas in relief. L.: 34 cm.
SCHATTING

 € 2000 - 3000
LOT 3 - 512 / 720
Lot nr.