LOT 10 - 282 / 792
Lot nr.
10 DE LUCA F
Mythologisch figuur. Gepatineerd brons. Marmeren sokkel. H.: 51 cm.
SCHATTING

 € 800 - 1000
19 MONOGRAM JB
Moder en kind. Beeld in steengoed. Art Deco. 22 x 21,5 x 9 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
26 GANGAND A
Inktstel. Brons. Gesigneerd. Art Nouveau. 26 x 12 x 5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
39 NAAR DE ANTIEK WERELD
Lacoon groep. Gepatineerd brons. Groen marmeren sokkel. 38 x 30 x 17 cm (socle compris).
SCHATTING

 € 450 - 600
41 PICAULT E
´Gratus animus´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 50 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
43 DUMAIGE
Terugkeer van de oogst. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Marmeren sokkel. H. : 65 cm (sokkel inbegrepen)
SCHATTING

 € 2000 - 3000
49 VAN BIESBROECK JULES
Moeder en kind. Plaaster, gesigneerd. H.: 34,5 cm.
H 34,5 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
51 VAN BIESBROECK JULES
Gesluierde vrouw en man. Plaaster, gesigneerd in potlood. H 30 cm
H 30 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
52 PRESSE-PAPIER
Arend en twee honden. Brons. Marmeren sokkel. H.: 10,5 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
53 VAN BIESBROECK JULES
Oude berbervrouw. Roze plaaster, gesigneerd. H 26,5 cm
H 26,5 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
55 VAN BIESBROECK JULES
Moeder en kind. Verguld plaaster, gesigneerd. H.: 22 cm.
H 22 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
56 VAN BIESBROECK JULES
Sint-Rochus met zijn hond. Plaatser. Gesigneerd. H.: 27 cm. Scherfje.
SCHATTING

 € 50 - 100
64 MOREAU AUG
Waterdraagster. Gepatineerd  brons. Gesigneerd. H.: 54 cm (socle compris).
SCHATTING

 € 600 - 900
66 VAN BIESBROECK JULES
Werkster. Plaaster. H.: 31 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
67 VAN BIESBROECK JULES
Het toilet. Plaaster. Gemonogrammeerd. H.: 22,5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 10
68 VAN BIESBROECK JULES
Jonge naakte vrouw met putto. Plaaster. Gesigneerd. H.:36 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
92 SERSTE P
Vrouwenhoofd. Terra cota. Gesigneerd. Stenen sokkel.
SCHATTING

 € 40 - 60
111 WOUTERS R
Zonnestraal. PLaket in gepatineerd plaaster. Gesigneerd. 29 x 25,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
278 BILLIONIC (B. 1950)
Draak. Polyester. Gesigneerd op voet. H. 254 cm.
SCHATTING

 € 1250 - 1750
282 RAYNAUD JEAN-PIERRE
´Pot rouge´ (waarschijnlijk 2007). Geschilderd kunsthars. 140 x 154 x 154 cm --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 25000 - 35000
LOT 10 - 282 / 792
Lot nr.