LOT 19 - 537 / 792
Lot nr.
19 MONOGRAM JB
Moder en kind. Beeld in steengoed. Art Deco. 22 x 21,5 x 9 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
26 GANGAND A
Inktstel. Brons. Gesigneerd. Art Nouveau. 26 x 12 x 5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 400
49 VAN BIESBROECK JULES
Moeder en kind. Plaaster, gesigneerd. H.: 34,5 cm.
H 34,5 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
51 VAN BIESBROECK JULES
Gesluierde vrouw en man. Plaaster, gesigneerd in potlood. H 30 cm
H 30 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
52 PRESSE-PAPIER
Arend en twee honden. Brons. Marmeren sokkel.H.: 10,5 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
53 VAN BIESBROECK JULES
Oude berbervrouw. Roze plaaster, gesigneerd. H 26,5 cm
H 26,5 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
55 VAN BIESBROECK JULES
Moeder en kind. Verguld plaaster, gesigneerd.H.: 22 cm.
H 22 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
56 VAN BIESBROECK JULES
Sint-Rochus met zijn hond. Plaatser. Gesigneerd. H.: 27 cm. Scherfje.
SCHATTING

 € 50 - 100
66 VAN BIESBROECK JULES
Werkster. Plaaster. H.: 31 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
67 VAN BIESBROECK JULES
Het toilet. Plaaster. Gemonogrammeerd. H.: 22,5 cm.
SCHATTING

 € 70 - 10
68 VAN BIESBROECK JULES
Jonge naakte vrouw met putto. Plaaster. Gesigneerd. H.:36 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
337 MNE
Koe en kalf. Gepatineerd plaatser. Gesigneerd. 24 x 36 x 20 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
464 CARLI A
Buste van een jonge vrouw. Gesculpteerd albast. Gesigneerd. Op een kolom in marmer met monturen in brons en messing.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
465 MONOGRAM DBH
Moderne sculptuur. Metaal en glas. H.: 225 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
495 ANON IEM BEGIN 20STE EEUW
Muziek spelende putti. Gesculpteerd albast. Bronzen monturen. H.: 69 cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
505 DE CLERCK O
Christus. Plaatser. Gesigneerd. 49,5 x 49,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
513 SZESZEVLEWSKI
´Mousse sifleur´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 44 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
524 CRACO ARTHUR
Twee maskers. Keramiek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 50 - 100
528 VAN CUTSEM
Buste van Emile Max. Terra cota. Gesigneerd. H.: 24 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
537 PICAULT E
´Le minerai´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 57 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
LOT 19 - 537 / 792
Lot nr.