OKTOBER 2018

LOT 71 - 103 / 947
Lot nr.

71 LOT
Sigarettendoos, poederdoos en lippenstifthouder. Twee zakhorloges. Zilver.
SCHATTING

 € 70 - 100
72 LOT
Vier scheplepels, een strooilepel en een suikertang. Zilver.
SCHATTING

 € 75 - 125
75 SAUSKOM
Frans zilver. Begin 19de eeuw.
H: 19 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
76 ODIOT
Suikerpot in zilver en verguld zilver. 19de eeuw.
H: 10 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
78 VIER BESTEKKEN
Sterling zilver.
SCHATTING

 € 120 - 180
79 PAAR STROOIBUSSEN
Engels zilver.
SCHATTING

 € 125 - 175
80 EEN PAAR QILINS
Chinees zilver. Eind 19de eeuw, begin 20ste eeuw.
H: 14 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
82 LOT BESTEK
Zilver en gevuld zilver. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 350 - 500
86 YVES SAINT LAURENT
Dameshorloge. Verguld metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40

90 BORSTSPELD EN PAAR OORBELLEN
Geelgoud (te testen) bezet met pareltjes en rode steentjes.
SCHATTING

 € 80 - 120
92 HALSSNOER
Een rij kweekparels. Geelgoud bezet met diamanten.
SCHATTING

 € 120 - 180
93 HANGER
In de vorm van het hoofd van een zwarte. Gesneden ebbenhout. Gouden montuur.
SCHATTING

 € 350 - 500
95 VAN ESSER
Paar manchetknopen. Geelgoud. Bezet met saffier cabochons.
SCHATTING

 € 500 - 750
96 SANDOZ
Herenhorloge. Lederen armband.
SCHATTING

 € 650 - 850
97 CORUM
Damesarmbandhorloge ´Admiral´s Cup´. Staal en goud.
SCHATTING

 € 750 - 1000
98 ROLEX
Damesarmbandhorloge ´Oyster Perpetual´. Staal en goud.
SCHATTING

 € 800 - 1200
99 CORUM
Herenhorloge ´Admiral´s Cup´. Staal en geelgoud.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
100 CORUM
Herenhorloge ´Admiral´s cup´. Geelgoud. Ledern armband.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
102 VAN ESSER
Armband in witgoud. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 2750 - 3250
103 BREITLING
Damesarmbandhorloge. Geelgoud bezet met briljanten. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 3500 - 5000
LOT 71 - 103 / 947
Lot nr.