OKTOBER 2018

LOT 68 - 90 / 947
Lot nr.
68 DRIE HONDEN
Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 20 - 30
69 LOT
Drie servetringen en drie bekers. Zilver en verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 30 - 50
70 TWEE COMPACTS
Zilver.
SCHATTING

 € 30 - 50

71 LOT
Sigarettendoos, poederdoos en lippenstifthouder. Twee zakhorloges. Zilver.
SCHATTING

 € 70 - 100
72 LOT
Vier scheplepels, een strooilepel en een suikertang. Zilver.
SCHATTING

 € 75 - 125
73 WISKEMANN
Deel van een bestekkist. Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 100 - 150
74 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Sheffield metaal.
SCHATTING

 € 100 - 200
75 SAUSKOM
Frans zilver. Begin 19de eeuw.
H: 19 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
76 ODIOT
Suikerpot in zilver en verguld zilver. 19de eeuw.
H: 10 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
77 DEEL VAN EEN BESTEK
Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 100 - 150
78 VIER BESTEKKEN
Sterling zilver.
SCHATTING

 € 120 - 180
79 PAAR STROOIBUSSEN
Engels zilver.
SCHATTING

 € 125 - 175
80 EEN PAAR QILINS
Chinees zilver. Eind 19de eeuw, begin 20ste eeuw.
H: 14 cm
SCHATTING

 € 150 - 200
81 OLIE EN AZIJNSTEL
Als lamp gemonteerd. Zilver. Parijse keuren. Louis XVI tijdperk.
SCHATTING

 € 200 - 300
82 LOT BESTEK
Zilver en gevuld zilver. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 350 - 500
83 BESTEKKIST
Gelakt hout rood schildpad, ivoor en ebbenhout nabootsend. Messing handvatten en slot. Vervaardigd door Ercuis. Midden 20ste eeuw.
58 x 45 x 32 cm
SCHATTING

 € 450 - 600
84 KOFFIE- EN THEESERVIES OP DIENBLAD
Koffiepot, theepot, melpot en gedekte suikerpot. Vervaardigd door Louis Wolfers. Dienblad in Duits zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
85 HANGER
Laaggehalte goud. Bezet met diamantscherfjes. Te herstellen.
SCHATTING

 € 20 - 30
86 YVES SAINT LAURENT
Dameshorloge. Verguld metaal.
SCHATTING

 € 30 - 40

90 BORSTSPELD EN PAAR OORBELLEN
Geelgoud (te testen) bezet met pareltjes en rode steentjes.
SCHATTING

 € 80 - 120
LOT 68 - 90 / 947
Lot nr.