AUGUSTUS-SEPTEMBER 2018

LOT 163 - 596 / 596
Lot nr.

163 NAAR VERNET
´Cozak au bivak´. Gravure.
SCHATTING

 € 30 - 40

289 ROWY H
Een ochtend visser. Paar aquarellen. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 60 - 90

421 MANGUIN
Landschap. Aqurel. Gesigneerd en gesitueerd Avignon.
SCHATTING

 € 450 - 600

458 LOT
Sigarettendoos, poederdoos en lippenstifthouder. Twee zakhorloges. Zilver.
SCHATTING

 € 70 - 100

540 LOT MEDAILLES
Brons.
SCHATTING

 € 50 - 100

596 LOT DE DECORATIES
Zilver en verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 350 - 500
LOT 163 - 596 / 596
Lot nr.