AUGUSTUS-SEPTEMBER 2018

LOT 1 - 20 / 1069
Lot nr.
1 ROLEX
Dameshorloge. Cellini Quartz model. 18 kt geelgoud. Bruin lederen bandje. In een doosje.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
2 HALSSNOER
Zilver en amber.
SCHATTING

 € 20 - 40
3 HALSSNOER EN BORSTSPELD
Verguld metaal. In een doos ´Ciel Mes Bijoux´.
SCHATTING

 € 30 - 40
4 HANOWA
Dameshorloge. Verguld metaal.
SCHATTING

 € 40 - 80
5 BORSTSPELD
14 Kt geelgoud. Een metalen borstspeld bijgevoegd.
SCHATTING

 € 40 - 60
6 LOT JUWELEN
Halssnoer, hanger en borstspeld. Zilver en agaat.
SCHATTING

 € 40 - 60
7 LOT JUWELEN
Twee armbanden, twee hangers. Paar oorbellen en hanger. Zilver en stenen.
SCHATTING

 € 50 - 100
8 DASSPELD
Geelgoud. Bezet met briljanten.
Poids brut / Brutogewicht : ongeveer 3,15 g environ
SCHATTING

 € 60 - 90
9 RING
Geelgoud en witgoud. Bezet met drie diamantjes.
2,4 gr
SCHATTING

 € 60 - 90
10 PAAR OORBELLEN
Witgoud. Elk bezet met een cultuurparel.
SCHATTING

 € 70 - 100
11 TWEE RINGEN
Geelgoud bezet met diverse steentjes.
SCHATTING

 € 70 - 100
12 RICHARD
Dameshorloge. Roze goud.
SCHATTING

 € 80 - 120
13 RING
Geelgoud. Bezet met een spoelvormige steen.
1,9 gr
SCHATTING

 € 80 - 120
14 HANGER
Geelgoud. Versierd met een Mexicaans muntstuk.
Poids brut / brutogewicht : ongeveer 5,55 g environ
SCHATTING

 € 100 - 150
15 LIP
Herenhorloge. Staal. Koperen armband.
SCHATTING

 € 100 - 150
16 SPELD
Geelgoud en zilver. Bezet met diamantjes, robijntje en pareltjes.
SCHATTING

 € 100 - 150
17 ARMBAND
Geelgoud.
SCHATTING

 € 125 - 175
18 TWEE RINGEN EN BORSTSPELD
Geelgoud. Bezet met diverse stenen.
SCHATTING

 € 140 - 200
19 RING
Platina. Bezet met diamantjes en saffiertjes. Art Deco.
SCHATTING

 € 150 - 200
20 TWEE TROUWRINGEN
Geelgoud. En beschadigd.
SCHATTING

 € 150 - 200
LOT 1 - 20 / 1069
Lot nr.