AUGUSTUS-SEPTEMBER 2018

LOT 753 - 766 / 766
Lot nr.
753 LAMP
Gesneden albast. ItaliŽ. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
755 LAMP
Bakeliet en glas.
H: 22 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
756 LUSTER
Brons en koper. Vlaamse Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 40 - 60
757 LAMP
Gesculpteerd marmer. Paardenhoofd.
SCHATTING

 € 40 - 80
758 PAAR LUSTERS
Kristal. Zes lichtarmen.
SCHATTING

 € 50 - 100
761 LUSTER
Koper en geŽtst glas.
SCHATTING

 € 70 - 100
763 PAAR WANDAPPLIQUEN
Murano glas. Verguld decor.
SCHATTING

 € 70 - 100
765 LANTAARN VAAS
Chinees porselein. In rood versierd met ingebeelde dieren.
SCHATTING

 € 75 - 85
766A LUSTER
Geelkoper en kristal.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 753 - 766 / 766
Lot nr.