LOT 164 - 252 / 398
Lot nr.
164 HANNECART
Hollands stadszicht. Aquarel. Gesigneerd.
25 x 18 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
174 STEEL A
Portret van een priester. Doek. Gesigneerd en gedateerd.
SCHATTING

 € 20 - 30
176 TILLMAN
Zicht op VenetiŽ. Pasteltekening op doek. Gesigneerd en gedateerd.
SCHATTING

 € 100 - 150
178 FOQUET R
´Le rade de Santa Cruz de Tenerife´. Doek. Gesigneerd
SCHATTING

 € 40 - 60
179 BARTHELEMY C
Zicht op Bouillon. Ets. Gesigneerd en genummerd. 31/100.
SCHATTING

 € 60 - 90
180 NAVEZ F.J.
Twee personages. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1832.
SCHATTING

 € 100 - 150
182 VAN ASSCHE P.
Boom. Paneel. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 30 - 40
188 BOERENWAARD DOOR
Zeezicht. Doek. Gesigneerd en gedateerd.
80 x 100 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
192 BROECKAERT
Boomgaard bij onweer. Doek. Gesigneerd.
60 x 80 cm
SCHATTING

 € 70 - 100
194 ROWY H
Een ochtend visser. Paar aquarellen. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 40 - 60
198 ANONIEM 19DE EEUW
Interieur met personages. Gemaroufleerd doek op paneel.
40 x 32 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
220 SCHOUTEN P
Landschap met herder en schapen. Doek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 100 - 150
224 RASSENFOSSE
De geboorte. Aquarel. Gemonogrammeerd.
SCHATTING

 € 150 - 200
230 BELGISCHE SCHOOL
Rivierlandschap. Doek. Gemonogrammeerd.
48 x 72 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
232 GOETHALS
Landschap met boer - landschap met visser. Paar doeken. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 50 - 75
236 WILKIN E
Kerkinterieur. Doek. Gesigneerd.
90 x 70 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
238 TOMA
De horloges. Gemengde techniek. Gesigneerd.
100 x 62 cm
SCHATTING

 € 125 - 175
240 DIXON CLARK
Schapen in een landschap. Doek. Gesigneerd.
30 x 40 cm
SCHATTING

 € 120 - 180
247 FRANS COURTENS (NAAR)
Marine. Paneel. Gesigneerd.
23 x 28 cm
SCHATTING

 € 40 - 60
252 VAN NUYEN L
Stilleven met bloemen. Paneel.
SCHATTING

 € 50 - 75
LOT 164 - 252 / 398
Lot nr.