MEI 2018

LOT 582 - 634 / 1000
Lot nr.
582 VIER PILLENDOOSJES
Zilver.
SCHATTING

 € 40 - 60
583 VIER PILLENDOOSJES
Diverse materialen en decors.
SCHATTING

 € 40 - 60
585 TWEE PILLENDOOSJES
Zilver, schildpad en camee.
SCHATTING

 € 40 - 60
586
SCHATTING

 € 40 - 60
590 SPIEGELTJE EN DECORATIEVE ELEMENTEN
Gesneden en verguld hout.
SCHATTING

 € 50 - 100
591 DRIE MINIATUREN
Portretten van jonge vrouwen. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 80
593 PAAR MEDAILLONS
Gegoten marmerpoeder. 20ste eeuw.
29 x 29 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
594 THEATERKIJKER
Verguld metaal en parelmoer.
SCHATTING

 € 50 - 75
596 POPJE
Hoofdje in biscuit. Bewegende ogen. Ledematen in papier maché. Inscriptie ´France´
H: 24 cm
SCHATTING

 € 50 - 75
598 WEENS BRONS
Miniatuur beeldjes. Hondjes en aap.
SCHATTING

 € 50 - 100
602
SCHATTING

 € 50 - 100
603
SCHATTING

 € 50 - 100
604
SCHATTING

 € 50 - 100
605 STEIFF
Kitty - Leo. Twee dieren in pluche.
SCHATTING

 € 50 - 100
606 LOT
Twee jade hangers, penselen, twee servietringen in hoorn en vier schaaltjes in lak.
SCHATTING

 € 70 - 100
610 LOT
Lepels, hanger en beeldjes. Ivoor en gesneden steen. Afrikaans werk. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
611 TWEE DOZEN
Verguld metaal. Versierd met op ivoor geschilderde medaillons.
SCHATTING

 € 70 - 100
621 DRIE BUSTES
Gesneden ivoor. Afrika. Jaren ‘20, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 100 - 150
622 TRIPTIEK EN PANEEL
Email. Houten kader.
SCHATTING

 € 100 - 150
634 INKSTEL
Meisje dat uit een hondenhok komt. Gepatineerd brons. Gesigneerd Kley. Op een zwartmarmeren sokkel.
H: 16 cm
SCHATTING

 € 250 - 350
LOT 582 - 634 / 1000
Lot nr.