48
GUIETTE R.
Abstracte compositie. Aquarel. Gedateerd 1961. Oude verzamelingen : - Marianne Guiette. France. - M. de Kerckove d´Ousselghem. Suisse. - Alain Broothaers. France
ESTIMATION
€ 100 - 150