SEPTEMBER 2020
Veiling ENKEL online en telefonisch : 13u30

14
DELPORTE CH
´Illuminiation´. Olie op paneel. Gesigneerd, gedateerd 1986 en getiteld. Dia. 60 cm.
ESTIMATION
€ 150 - 200