72
VAN BIESBROECK JULES
Portret van een jong meisje. Olie op papier. Gesigneerd, gesitueerd ´Menton´ en gedateerd ‘28 décembre 1928’. 35 x 28 cm.
ESTIMATION
€ 30 - 40