LOT 196 - 693 / 693
Lot nr.
196A CHINESE SCHOOL 18E SIECLE
Reeks van vijf panelen in geschilderd zijde. Versierd met bebloemde ranken en vogels.
SCHATTING

 € 3000 - 4500
298 DUBRUNFAULT
Uil. Tapisserie. Gesigneerd. 107 x 97 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
400 DRIE AFRIKAANSE DOEKEN
+/- 68 x 68 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
402 TAPISSERIE
Galant tafereel. Frankrijk. 18de eeuw. 165 x 134 cm.
165 x 134 cm.
SCHATTING

 € 2500 - 3500
676 CHINEES TAPIJT
Veelkleuirg versierd met een centraal medaillon op zalmroze grond. 280 x 370 cm. --> aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 0
678 KASHAN TAPIJT
Veelkleurig versierd met een centraal medaillon op rode grond. Sporen van slijtage. 397 x 272 cm. > aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 0
680 KASHAN TAPIJT
Veelkleurig versierd met een centraal medaillon en florale motieven op beige grond. 268 x 378 cm. > aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 0
686 IRAANS TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met arabesken op rode grond. 200 x 130 cm. --> aan de hoogst biedende
SCHATTING

 € 0
687 BIDJAR TAPIJT
Veelkleurig versierd met centraal medaillon op bruine grond. --> aan de hoogst biedende
SCHATTING

 € 0
689 NAIN TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met centraal medaillon en arabesken op blauwe grond. --> aan de hoogst biedende
SCHATTING

 € 0
693 BIDJAR TAPIJT
Veelkleurig versierd met ruiten op beige grond. --> aan de hoogst biedende
SCHATTING

 € 0
LOT 196 - 693 / 693
Lot nr.